• Modne pastele na lato 2019: różowa sukienka - Mefese/ mefese.pl, kurtka - Fratelli/ www.fratelli.com.pl, błękitna sukienka – Midori Feminine Fashion/midori.pl, torebki - Menbur/menbur.pl, buty - Menbur/menbur.pl, reszta dodatków - TK MAXX
    Pastele rządzą w modzie i to od dawna! Będą idealną opcją na każdą okazję: wesele, komunię albo po prostu do pracy czy na kawę z przyjaciółką. Rozbielony róż, błękit, mięta, a może żółć lub fiolet? Niezależnie od tego, jaki odcień dziś wybierzesz, na pewno będziesz się w nim czuła kobieco i subtelnie.
  • Lato w bieli i beżach. STYLIZACJE
    Biel i beż to ponadczasowe barwy, które prezentują się świetnie zarówno osobno, jak i zestawione ze sobą w stylizacjach. To także doskonała letnia alternatywa dla klasycznych biało-czarnych połączeń! Jak je nosić w zbliżających się ciepłych dniach?
  • Lato w granacie. STYLIZACJE
    Wiosną kobieca szafa zwykle przechodzi rewolucję. Szare, ciemne, ciężkie ubrania zmieniamy na lekkie, zwiewne, kolorowe. Pudrowy róż, pastele, kwiaty. Ale co zrobić w sytuacji, kiedy ma się wyjątkowo silną awersję do jasnych kolorów - zmieniać ubrania, czy zostać przy ulubionych tych w ulubionych barwach? Odpowiedź jest jedna! Zdecydowanie być wierną swoim kolorom. Jeśli lubisz ciemne kolory, powinnaś je nosić również wiosną czy latem. Warto jedynie trochę je odświeżyć dodatkami.