• Kwintesencja stylu vintage - torebki i portfele Liberina z oferty butiku trendsetterka.com.
    W butiku trendsetterka.com pojawiły się torebki niczym wyjęte z poprzedniej epoki. To kwintesencja stylu vintage, do tego w bardzo dobrym gatunkowo wydaniu. Mowa o skórzanych torebkach marki Liberina. Za tą marką kryje się Rinat Liber, niezwykle zdolna izraelska projektantka z Tel Avivu. Tworzy ona piękne, skórzane torebki i akcesoria. Jej projekty inspirowane są nurtem retro, co sprawia, że wyglądają jak niezwykle pamiątki z poprzedniej epoki. Niczym przekazywane jako rodzinny skarb akcesoria odziedziczone po bardzo szykownej babci. W kolekcji dostępne są także stylizowane portfele. Zobacz galerię torebek i portfeli Liberina i poczuj magię stylu vintage.
  • Torebki Boudoir on the moon projektu Eli Biryło - dostępne w ofertcie butiku trendsetterka.com.
    Torebki Boudoir on the moon, choć nie powstają na Księżycu, tylko w warszawskiej pracowni Eli Biryło, zdecydowanie można określić jako nieziemskie. Można rozpoznać je po zaokrąglonym kształcie, fantastycznej miękkości, ale przede wszystkim po bajecznych aplikacjach i zdobieniach, które nadają im indywidualnego charakteru. Modele z królikiem, kotami, zegarami, wiktoriańskimi lalkami oraz wiele innych kupisz już teraz w butiku Trendsetterka.com. Ulubionym materiałem Eli Biryło jest aksamit, ale także syntetyczny zamsz, filc oraz żakard. Wyczarowuje z nich torebki miękkie jak poduszki, a jednocześnie oryginalne i bardzo praktyczne. Każdej nadaje indywidualnego charakteru zdobiąc je wodoodpornymi aplikacjami, które tak zachwycają jej klientki. Efekt: koło torebek Boudoir on the moon nie da się przejść obojętnie, a one same są kwintesencją romantyzmu i oryginalnego designu. Zobacz sama!
  • Torebki ruta design dostępne w butiku trendsetterka.com
    Len w każdej postaci to znak rozpoznawczy projektantki Litwinki Ruty Jasiuniene, która szyje torebki pod marką ruta design. Artystka czerpie inspiracje z wszystkiego co ją otacza. Torebki Ruty powstają w jej artystycznym atelier w Wilnie. Są wyjątkowo dopracowane, ponieważ marzeniem projektantki jest aby jej klientki nie tylko zakochiwały się w jej projektach od pierwszego wejrzenia, ale aby ta miłość trwała jak najdłużej. Torby ruta design są niesamowicie kobiece i romantyczne. Niektórym modelom ogromnego uroku dodają zdobienia z koronek czy aplikacje z kwiatami. Warto zwrócić uwagę na precyzyjne marszczenia i modne plecione rączki, bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Co istotne, torebki ruta design są bardzo praktyczne. Większość modeli, dla zapewnienia maksymalnego komfortu, wyposażono w 3 kieszonki - na suwak, na zatrzask oraz małą bez zapięcia, idealną na telefon komórkowy. Wszystkie torebki można wygodnie nosić zarówno w ręce, jak i na ramieniu. Oto propozycje projektantki dostępne w butiku trendsetterka.com.