• Księżna koronna Norwegii Mette-Marit
  Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że ta stylizacja jest jak najbardziej w porządku. Kolory, tkaniny, dopasowanie do sylwetki - to wszystko grało, ale w sumie nie był to udany zestaw, bo... za dużo się tu działo! Zobaczcie zdjęcia.
 • Maryla Rodowicz
  W takich butach niewiele kobiet wygląda dobrze. Płaskie rzymianki z wiązaniami do kolan skracają sylwetkę i są bezlitosne nawet dla sylwetek młodych dziewczyn. Maryli Rodowicz zupełnie jednak nie przeszkadzało to, że jej owinięte rzemykami łydki wyglądały na mocno niezadowolone ze sposobu, w jaki je potraktowano...
 • Księżna Charlene gratuluje Sebestianowi Vettelowi
  Naprawdę trudno to zrozumieć, że w otoczeniu małżonki księcia Monako nie znajduje się nikt, kto by jej powiedział, jak powinna się ubierać, żeby maskować najmniej efektowne części ciała... Krótko mówiąc: ktoś, kto w tej konkretnej sytuacji stanowczo zakazałby jej zdejmowania marynarki!
 • Ewa Kopacz i Andrzej Grabowski
  Kolor niby w porządku. Krój - nie najgorszy, biorąc pod uwagę wiele stylowych wpadek szefowej polskiego rządu. Materiału, z którego uszyto okrycie, nie da się jednak polubić... Zobaczcie, w jakim stroju pani premier odwiedzała Małopolskę.
 • W swoim zasięgu mają kreacje od największych projektantów, a do ich dyspozycji pozostają najlepsi styliści. Niestety, pomimo tego gwiazdy wciąż zaliczają modowe wpadki na czerwonych dywanach. Jedną z najbardziej powszechnych jest zaburzanie proporcji własnej sylwetki nieodpowiednio dobranym strojem.