Oktoberfest wrócił po pandemii. "Tłumy rzuciły się w stronę namiotów piwnych"
17 września 2022Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, w sobotę w Monachium otwarto 187. Oktoberfest. Już o świcie tysiące ludzi w zimnie i mżawce czekało przed terenem imprezy. Po otwarciu "tłumy rzuciły się w stronę namiotów piwnych" - pisze portal dziennika "Welt"