• Piękna kobieta na wakacjach
  Zabrać odpowiednią ilość gotówki czy korzystać na miejscu z karty płatniczej? - to pytanie zadaje sobie wielu naszych rodaków wybierających się na zagraniczne wakacje. Sprawdźmy, jakie są plusy i minusy obu rozwiązań.
 • Młodzi ludzie i doradca finansowy
  Jakie korzyści oferowane są klientom VIP w poszczególnych bankach? Jakie warunki należy spełnić, by być uznanym za wyjątkowego klienta? Sprawdzili to eksperci porównywarki finansowej TotalMoney.
 • Stos złotych monet
  Private Banking, czyli bankowość dla najzamożniejszych, niesie ze sobą szereg usług i udogodnień. Indywidualne podejście do klienta i pomoc w różnorodnych sytuacjach to jedne z zalet bycia wyjątkowym klientem. Co można dostać w zamian za posiadanie na swoim koncie milionów? Sprawdź, w którym banku możesz zyskać najwięcej.
 • Polskie banknoty
  Zastanawiałeś się kiedyś ile kont osobistych prowadzą polskie banki? Z danych serwisu PRNews wynika, że ich liczba wynosi 29 milionów. Eksperci TotalMoney.pl przeanalizowali aktualne oferty i sprawdzili, w którym banku możemy liczyć na najkorzystniejszą ofertę. Klientem jest osoba, zasilająca co miesiąc rachunek kwotą 2 800 zł. Sprawdźmy, kto zwyciężył w zestawieniu.
 • Karty kredytowe
  Wbrew pozorom karta kredytowa nie musi być wcale narzędziem generującym dodatkowe koszty. Dzięki odpowiedniemu użytkowaniu i właściwym wyborom ich posiadacze mogą nie tylko czerpać profity z powiązanych z nią przewag, ale i korzyści czysto finansowe. Jakimi zasadami należy kierować się, korzystając z karty kredytowej?
 • Karta kredytowa to bardzo wygodne rozwiązanie. Dzięki niej za zrobione zakupy zapłacimy po kilkudziesięciu dniach. Czy można oczekiwać od niej jeszcze czegoś więcej? Tak – choćby możliwości korzystania z programów rabatowych czy usługi moneyback.
 • Każdy lubi dostawać coś gratis. Dlatego wielu klientów niektórych banków cieszy się, korzystając z oferowanej im usługi moneyback. W niniejszym artykule przyjrzymy się ofertom moneyback oferowanym przez banki działające w Polsce i sprawdzimy, jakie wymogi trzeba spełnić, by móc z tego udogodnienia korzystać.
 • Mamy jesień, nadchodzi zima a wraz z nią spadek temperatury. Nie, to nie prognoza pogody – jak się bowiem okazuje zima już zawitała do polskich banków, gdzie podchodzą chłodniej do klienta i wprowadzają podwyżki.
 • Bankomat
  Konta osobiste to produkt od którego w znacznej większości przypadków zaczynamy naszą „przygodę” z bankiem. W ciągu ostatnich kilku lat przeszły metamorfozę. W sporej części banków nie trzeba płacić za korzystanie z nich, a na niektórych można nawet zarobić.