• Monika Ordowska i motocykl o nazwie Cheyenne Bike The Recidivist (maszynę stworzyli specjaliści z Game Over Cycles; motocykl jest cały w tatuażach)
  Polskie fotomodelki, w tym była Miss Warszawy Monika Ordowska czy Matylda Wielgosz, Playmate Roku 2016 polskiego "Playboya", odsłoniły swoje wdzięki przed obiektywem. Efekt? Oto gorące zdjęcia z wydawnictwa dla kierowców uważanego za "polski kalendarz Pirelli".
 • Monika Ordowska
  Zasłynęła jako była partnerka Piotra Zelta, który okazał się nie być ojcem jej dziecka... Po burzliwym rozstaniu z aktorem, Monika Ordowska wraca do show-biznesu. Była Miss Warszawy wzięła udział w gorącej sesji zdjęciowej i pojawiła się topless na okładce CKM.
 • Piotr Zelt, Monika Ordowska
  Piotr Zelt dwa lata temu przeżył prawdziwy dramat osobisty, kiedy dowiedział się, że nie jest ojcem dziecka swojej partnerki. Rozstanie, które przebiegało w atmosferze skandalu, mocno odbiło się na kondycji psychicznej aktora.
 • Piotr Zelt, Monika Ordowska
  Piotr Zelt po rozstaniu z Moniką Ordowską sprawiał wrażenie, jakby nieudany romans nie zrobił na nim większego wrażenia. Dopiero teraz aktor przyznał, że cierpiał wówczas na depresję.
 • Monika Ordowska
  Była partnerka Piotra Zelta - ostatecznie rozstała się z nim dla modela Rafała Sieradzkiego, który okazał się ojcem jej dziecka początkowo przypisywanego dojrzałemu aktorowi - w wielki stylu wraca do show-biznesowej gry! Właśnie pojawiła się na wybiegu jednego z ważniejszych pokazów bieliźnianych sezonu. Jak wyglądała? Tak, że mężczyźni na pewno nie pogardziliby jej względami... Zobaczcie galerię zdjęć.
 • Piotr Zelt
  Piotr Zelt, po miłosnym zawodzie i upokorzeniu, jakie zaserwowała mu dużo młodsza partnerka, Monika Ordowska, postanowił ulokować uczucia w związku z dojrzałą kobietą. Okazuje się, że jego nowa wybranka, jest byłą dziewczyną Michała Milowicza.
 • Piotr Zelt, Monika Ordowska z córką
  Piotr Zelt stanowczo zaprzecza plotkom, które głosiły, że wybaczył swojej narzeczonej zdradę i znów zamieszkał z nią i jej dzieckiem. Aktor przyznaje jednak, że życzy Monice Ordowskiej jak najlepiej.
 • Monika Ordowska, Piotr Zelt
  Monika Ordowska, narzeczona Piotra Zelta, która ma dziecko z innym mężczyzną, zażądała o  biologicznego ojca córki wysokich alimentów. Ten jednak nie zgadza się na takie warunki i przekazuje sprawę prawnikom.
 • Piotr Zelt, Monika Ordowska z córką
  Telenowela z udziałem Piotra Zelta, jego narzeczonej Moniki Ordowskiej oraz jej kochanka, Rafał Sieradzkiego wciąż trwa. Podczas, gdy biologiczny ojciec dziecka, deklaruje iż chce stworzyć z modelką rodzinę, ona oczekuje od niego wyłącznie pieniędzy na wychowanie córki.
 • Piotr Zelt, Monika Ordowska z córką
  Czyżby Piotr Zelt wybaczył swojej narzeczonej fakt, iż urodziła dziecko innemu mężczyźnie? Jak podaje jeden z tabloidów, aktor wrócił do Moniki Ordowskiej i wspólnie z nią wychowuje małą Amelkę.