• Monika Pietrasińska
  Jeszcze niedawno zdjęciami z egzotycznych wojaży chwaliły się Natalia Siwiec i Ewa Chodakowska. Teraz w rajską podróż wyruszyła Monika Pietrasińska - wakacje celebrytek trwają przecież cały rok. Skandalistka udała się z przyjaciółmi do Kenii, a fotografie z safari regularnie publikuje w internecie!
 • Olga Niedzielska
  Na tle amerykańskiej edycji „Playboya” nie mamy się czego wstydzić… Tak udanych okładek najpopularniejszego magazynu dla mężczyzn pozazdrościłoby niejedno zachodnie czasopismo! Po tym jak amerykańscy wydawcy poinformowali o rezygnacji z rozbieranych zdjęć, polscy czytelnicy zastanawiają się, czy zmiany dotkną także naszej edycji… Póki co, przedstawiamy subiektywny ranking najgorętszych okładek „Playboya” jakie pojawiły się w Polsce. Zobacz koniecznie!
 • Natalia Siwiec i Monika Pietrasińska
  Kiedy Monika Pietrasińska zaistniała w mediach, od razu okrzyknięto ją drugą Natalią Siwiec. Modelka nigdy nie powiedziała wprost, że inspirowała się urodą "Miss Euro", doskonaląc swoje ciało (tego nie ukrywa), ale obie panie chyba za sobą nie przepadają, bo kiedy są gośćmi na tych samych imprezach, próżno próbować zrobić im wspólne zdjęcie. To nie zmienia jednak faktu, że podobieństwo między nimi naprawdę rzuca się w oczy!
 • Iga Wyrwał
  Polskimi kobietami zachwycają się mężczyźni w całej Europie, a te ślicznotki przyczyniły się do tego w szczególny sposób... Zobacz galerię polskich seksbomb, które rozebrały się za granicą!
 • Monika Pietrasińska
  Portale dla mężczyzn obiegły seksowne zdjęcia Moniki Pietrasińskiej pozującej podczas festiwalu w Międzyzdrojach. To nie pierwsza tego typu sesja w karierze modelki. Polska piękność regularnie pojawia się na plażach pozując w kusym bikini… Zobacz koniecznie!
 • Monika Pietrasińska
  Strój kąpielowy, w którym modelka występowała na plaży i nad basenem hotelu w Międzyzdrojach, był "zaprogramowany na kuszenie", a ona - świadoma swoich atutów - pokazywała nie do końca naturalne ciało w pełnej krasie z każdej strony.
 • Monika Pietrasińska
  Pochodzi z Lublina, a pierwsze kroki w modelingu stawiała 8 lat temu. 27-letnia Monika Pietrasińska przyjęła propozycję wydawców Playboya i po raz kolejny zrzuciła ciuszki... Zdjęcia pojawią się w lutowym numerze magazynu. Zobacz galerię!
 • Natalia Siwiec
  Natalia Siwiec zalicza się do tej grupy celebrytek, których kariera opiera się wyłącznie na wyglądzie zewnętrznym. Zdaniem ekspertów, poprawiona przez chirurga uroda modelki, trafia w gusta przede wszystkim "klasy pracowników fizycznych".
 • Kalendarz Inter Cars 2014
  Oto zdjęcia na kalendarza Inter Cars na 2014 rok. Sesja została zorganizowana pod okiem jednego ze znanych fotografów "gwiazd i celebrities" - Voyo Bakiewicz, który współpracował z wieloma magazynami - Playboy, CKM... Na zdjęciach występuje m.in. Monika Pietrasińska, która ma już za sobą rozbieraną sesję dla Playboya. Celebrytka pojawiła się też na grudniowej okładce CKM-u.
 • Superrozcięcia w kreacji Moniki Pietrasińkiej
  "Kariera" tej celebrytki jest dowodem na to, że naprawdę wystarczy się tylko rozebrać (a konkretnie: pokazać miejsca intymne przy okazji publicznego wystąpienia), żeby zostać zauważonym i znaleźć się na językach polowy Polski. Modelka i "aktorka" stara się, jak może, żeby pozycja, którą zbudowała sobie w ten sposób w show-biznesie, ani odrobinę nie osłabła. Na weekendowej gali plebiscytu "Męska rzecz" pojawiła się w kreacji, która służyła niemal wyłącznie do odsłaniania ciała, a w dodatku sama pomagała się materiałowi rozchylać... Czy to jeszcze jest sexy...?