• Anna Lewandowska, Paulina Chylewska i Anita Włodarczyk
  Podczas wczorajszej imprezy żadnej gwieździe nie zrobiono tyle zdjęć, co Ani, ale to nie oznacza, że inne panie wyglądały źle. Przeciwnie: większość z nich prezentowała się tak doskonale, że trudno było je rozpoznać - mocny makijaż i wieczorowe kreacje totalnie je odmieniły. Zobaczcie zdjęcia. 
 • Aleksandra i Michał Żebrowscy oraz Anna Komorowska
  Tradycyjne spotkanie w pałacu prezydenckim to dowód na to, że Święta już naprawdę tuż tuż. Zobaczcie, kto przybył na przyjęcie wydawane przez Annę Komorowską i co działo się na prezydenckich salonach.
 • Monika Pyrek
  Jedna z najlepszych zawodniczek w historii polskiego skoku o tyczce - Monika Pyrek-Rokita została dziś mamą. Kilka minut przed pierwszą w nocy urodziła syna Grzegorza, który ma 52 cm długości i waży 2900 gramów.
 • Monika Pyrek ambasadorką adidas Running
  Wszystko, czego dotknie, zamienia w złoto, a przynajmniej srebro lub brąz. Aż 69 razy poprawiała tyczkarskie rekordy kraju. Dwa razy była wicemistrzynią świata w tej dyscyplinie. Uwielbia też jednak biegać, a tę jej pasję postanowił wykorzystać producent odzieży. Zobaczcie Monikę Pyrek w roli ambasadorki adidas Running.
 • Świetne nogi Moniki Pyrek
  Patrząc na wspaniałe nogi Moniki Pyrek, trudno nie zapałać miłością do sportu... Przy okazji: mit o tym, że zawodowe uprawianie sportu szkodzi kobiecości, można włożyć między bajki!
 • To chyba najseksowniejsza z barw. Intensywna czerwień zawsze podkreśla kobiece piękno. W tym sezonie wróciła do łask w wielkim stylu! Po kreacje w tym kolorze sięgają najpiękniejsze gwiazdy i celebrytki. Jak się prezentują? Czy czerwień dodaje im seksapilu? Zobacz!
 • Emanuje skromnością nie tylko w "Tańcu z gwiazdami". Również na salonach ta świetna tyczkarka stara się zbytnio nie wybijać. Skromność i smak – oto styl Moniki Pyrek. Zobacz!