• Małgorzata Socha w kampanii Monnari jesień/zima 2019/2020
  Firma Monnari stworzyła pierwszą w swojej historii kolekcję specjalną we współpracy z ambasadorką marki – aktorką Małgosią Sochą. Głównym założeniem linii było zaprojektowanie wygodnych i kobiecych produktów, które można łatwo łączyć ze sobą. Znajdziemy w niej energiczne zwierzęce wzory, zwiewną satynę, czy mocne kolory. Kolekcja zawiera produkty z każdego typu asortymentu – płaszcze, kurtki, bluzy, żakiety, topy, swetry, koszule, spódnice, sukienki oraz dodatki.
 • Kolekcja Monnari jesień/zima 2018/2019
  W jesienno-zimowej projektanci marki przygotowali aż 12 linii, w których wykorzystane zostały wszystkie aktualne trendy. Do współpracy ponownie zaproszone zostały trzy ambasadorki - Anna Maria Jopek, Małgorzata Socha oraz Marcelina Zawadzka. Zobaczcie, jak piękne panie wypadły w kampanii wizerunkowej.
 • Gwiazdy w kampanii Monnari wiosna/lato 2018
  Modnie być sobą! To hasło przewodnie najnowszej kampanii marki Monnari, która w tym roku obchodzi swoje 20-lecie. Z tej okazji do współpracy zaproszone zostały trzy ambasadorki - artystka Anna Maria Jopek, aktorka Małgorzata Socha oraz prezenterka telewizyjna i była miss Marcelina Zawadzka. Zobaczcie zdjęcia z kampanii z ich udziałem.
 • Kobiecości nigdy dość! - kolekcja Monnari jesień 2011
  Konieczność opatulania się, zabezpieczania przed chłodem i dostosowania kreacji do jesiennych warunków wcale nie muszą pozbawiać nas kobiecości! Marka Monnari, która zaprezentowała swoje stylizacje na nadchodzącą jesień podczas zakończonego niedawno Fashion Week Poland, udowadnia, że zakrywając ciało, również można być sexy! Wystarczy tylko sprawnie połączyć tkaniny, kroje i fasony, a nasza kobieca natura będzie doskonale podkreślona i wyrażona strojem. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pokazu jesiennej kolekcji Monnari.
 • Manufaktura Fashion Week
  Tydzień Mody, który wczoraj wystartował w Łodzi, dla polskich projektantów jest szansą na przebicie się do zachodnich butików, zdobycie sponsorów i kontaktów w branży. Oto wielka moda i wielki biznes.