• Jerzy Stuhr
  28 października do kin trafi film "Habemus Papam - mamy papieża". Od 3 października obraz będzie jednak można zobaczyć na przedpremierowych pokazach.
 • Włoskie media o niepewnej przyszłość Kubicy
  Przyszłość Roberta Kubicy w teamie Lotus Renault jest niepewna - podkreśla w poniedziałek "Corriere della Sera". Włoski dziennik informuje o "napięciu" w zespole wokół ewentualnego powrotu polskiego kierowcy, odzyskującego zdrowie po ciężkim wypadku w lutym.
 • Faye Dunaway na plakacie reklamującym Cannes 2011
  Dziś rusza 64. festiwal w Cannes. Podczas uroczystego otwarcia Bernardo Bertolucci odbierze honorową Złotą Palmę. Retransmisja na Canal+.
 • Brad Pitt w "The Tree of Life"
  Pedro Almodovar, Lars von Trier, a także włoski reżyser Nanni Moretti, który zaprezentuje film o papieżu z Jerzym Stuhrem w obsadzie, oraz bracia Jean-Pierre i Luc Dardenne z Belgii – m.in. ci twórcy będą walczyli o Złotą Palmę na 64. Festiwalu Filmowym w Cannes
 • Ten film wywoła zamieszanie. Papież z depresją ucieka do teatru
  Pogrążony w depresji, cierpiący z powodu samotności papież, który wolałby grać w sztukach Czechowa niż stać na czele Kościoła - oto bohater filmu "Habemus papam" w reżyserii Nanniego Morettiego. Obraz premierę będzie miał zapewne na festiwalu w Cannes.