• Audi A5
  Gdy kilkanaście lat temu, jeszcze jako nastolatek, mieszkałem daleko na południu Polski, nikogo nie dziwiło, że na Wszystkich Świętych spadało dwa metry śniegu, który topniał dopiero w okolicach Bożego Ciała. Żadna telewizja nie informowała przez cały tydzień na żółtym pasku z adnotacją „PILNE”, że na zewnątrz jest -20 stopni Celsjusza. Bo dla wszystkich naturalne było, że „jak jest zima, to musi być zimno”. Nikomu nie przyszło nawet do głowy, żeby zamknąć szkoły – po prostu udawaliśmy się na lekcje na nartach biegowych, co było doskonałym treningiem przed zajęciami z WF-u. A te polegały na ręcznym odśnieżaniu terenu wokół szkoły. W samych T-shirtach, dzięki czemu przez cały następny rok nie mieliśmy nawet najmniejszego kataru. 
 • Rafał Sonik wygrał Rajd Dakar
  Rafał Sonik jako pierwszy Polak w historii wygrał 37. Rajd Dakar w klasyfikacji quadów! Na skróconym z powodu ulewnego deszczu ostatnim etapie Polak zajął piąte miejsce. Sukces odniósł też Krzysztof Hołowczyc.
 • Kajetan Kajetanowicz (Ford Fiesta R5)
  Kajetan Kajetanowicz (Ford Fiesta R5) drugi raz z rzędu zwyciężył w warszawskim Rajdzie Barbórka kończącym rajdowy sezon w Polsce.
 • Branża moto zwalnia. Także pracowników
  W najbliższym czasie liczba miejsc pracy w polskim sektorze motoryzacyjnym może skurczyć się o 12 proc. To efekt spadającego popytu na samochody zarówno w kraju, jak i za granicą – uważają eksperci firmy Work Service, specjalizującej się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.