Nowe sidła do łowienia kierowców już na drodze. To pierwsze takie rozwiązanie w Polsce
10 października 2018"Fotoradar to za mało?" – pisze w mailu do redakcji
czytelnik z podwarszawskich Marek i pyta o tajemniczą kamerę, którą
wypatrzył wysoko na słupie stojącym na pasie zieleni dzielącym wylotową z
Warszawy ulicę Radzymińską. Dziennik.pl sprawdził, do czego służy to
urządzenie.