Polski motocykl WSK wraca do produkcji. "Planujemy pojemność 125 i maszynę flagową"
23 marca 2017Motocykl WSK - jeden z symboli Świdnika i legenda polskich dróg
jedzie do reaktywacji. Pomysł pasjonatów doczekał się wsparcia władz
miejskich i słynny jednoślad ma być znów produkowany. Plany odrodzenia
zdradza nam Michał Piotrowicz, zastępca burmistrza Świdnika, a prywatnie
pasjonat motocykli i marki WSK.