• Motyw
  17 września ruszają prace nad nowym serialem kryminalnym TVN "Motyw". Większość zdjęć będzie kręconych w Gdańsku. W rolach głównych zobaczymy plejadę gwiazd – m.in. Małgorzatę Kożuchowską, Agnieszkę Grochowską, Michała Czerneckiego, Andrzeja Konopkę, Magdalenę Walach, Olgę Bołądź, Adama Ferencego, Marcina Perchucia oraz Bartłomieja Kotschedoffa.
 • Małgorzata Kożuchowska i Michał Czarnecki w serialu "Motyw"
  Ruszyły zdjęcia do nowego serialu kryminalnego TVN zatytułowanego "Motyw". W rolach głównych wystąpią m.in. Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska, Michał Czernecki, Andrzej Konopka, Magdalena Walach, Olga Bołądź oraz Adam Ferency. Za kamerą stanął zaś Paweł Maślona.
 • Policjant w trakcie zatrzymania
  Burmistrz Łasku Gabriel Szkudlarek został zaatakowany przez 58-letniego mężczyznę gazem pieprzowym i paralizatorem podczas niedzielnej mszy dożynkowej. Poszkodowanemu nic się nie stało. Napastnik został zatrzymany.
 • Szef MSWiA Mariusz Błaszczak
  - Zbliża się 100. rocznica odzyskania niepodległości. Zapraszając Polaków do wspólnego zaprojektowania nowego paszportu, chcieliśmy oddać hołd tym wszystkim, którzy przelewali krew za wolność Polski – powiedział w piątek minister Mariusz Błaszczak podczas inauguracji kampanii społecznej „Zaprojektuj z nami POLSKI PASZPORT 2018”. Głosować można na stronie zaprojektujpaszport.gov.pl. Tymczasem postępowaniem polskich władz oburzona jest nie tylko Litwa, ale i Ukraina
 • Atak w Egipcie
  Dwie ukraińskie turystki zginęły, a czterej inni obcokrajowcy, w tym trzej Serbowie - zostali ranni w piątek w ataku nożownika w Hurghadzie na wschodzie Egiptu - wynika z informacji podanych przez egipskie MSW i źródła w służbach bezpieczeństwa tego kraju.
 • Mężczyzna z tatuażem
  Co dziesiąty Polak ma tatuaż. Najczęściej decydują się na niego kobiety, zwłaszcza pochodzące z mniejszych miejscowości i posiadające niższe niż średnie wykształcenie. Polacy cenią sobie jednak umiar w trwałym ozdabianiu ciała, zdecydowana większość ma tylko jeden niewielki tatuaż. Wśród osób nieposiadających malunku na ciele, aż co trzecia myśli o jego zrobieniu.
 • Tatuaż
  Tatuaże stały się tak popularne, że często przestają pełnić swoją funkcję – wyróżniać i podkreślać indywidualność człowieka. Wiele osób decyduje się na najbardziej popularne wzory albo kopiuje tatuaże gwiazd show-biznesu. Artyści tatuażyści z wieloletnim doświadczeniem buntują się przeciwko takim praktykom i namawiają klientów na znalezienie własnego motywu, który określałby ich osobowość, przekonania czy charakter.
 • Coraz więcej informacji napływa na temat wstrząsających wydarzeń w stanie Connecticut w Stanach Zjednoczonych. 20-letni mężczyzna zastrzelił w tamtejszej szkole 26 osób w tym 20 dzieci. Według amerykańskich mediów, Adam L. prawdopodobnie był niepoczytalny.