• Makijaż na wiosnę 2012 w propozycji Make Up Store
    Po co sięgnąć - styl marynistyczny, etniczny czy ponadczasową elegancję? Być damą czy dzikuską? Wybrać żywe, „dające po oczach” barwy czy stonowane kolory ziemi? Makijaż na wiosnę od Make Up Store to mieszanka wszystkich stylów. Zobacz!
  • Kusząca i drapieżna: Nataszy Urbańskiej zabawy z wężem i futrem na wielkiej gali
    Ta gala bogato obrodziła wystrojonymi sławami. Show skradła jednak ta jedna. Natasza Urbańska na rozdaniu Złotych Kaczek była kusząca jak nigdy. Gwiazda pojawiła się dwóch różnych kreacjach i postawiła na drapieżne stylizacje, jakich nikt jeszcze na czerwonym dywanie nie widział... Wpisując się w modę na zwierzęce motywy przyozdobiła ciało lamparcim futrem i wężowym wzorem. Co szokujące, ciało Nataszy ozdabiał nie sztuczny a… żywy gad! Urbańska ochoczo pozowała fotoreporterom ze swoją żywą „zabawką”, przyjmując coraz bardziej zmysłowe pozy. Zobacz drapieżną Nataszę Urbańską i jej zabawy z wężem. Oto zdjęcia!
  • Natalia Jaroszewska
    Wielkimi krokami zbliża się polski tydzień mody - impreza po raz piąty organizowana w Łodzi. Swoją najnowszą kolekcję zaprezentuje tam m.in. Natalia Jaroszewska. W rozmowie z PAP Life tłumaczy, dlaczego to jednak nie Łódź, a Warszawa jest polską stolicą mody.