• Złota Malina 2005: "Kobieta Kot"
  Tuż przed oscarową galą poznamy laureatów Złotych Malin – nagród dla najgorszych produkcji i aktorów w przemyśle filmowym. To dobra okazja, by przypomnieć zwycięzców poprzednich edycji tych ciekawych wyróżnień przyznawanych przez Fundację Złotych Malin, a wymyślonych przez krytyka filmowego Johna J. B. Wilsona w 1980 roku. Oto obrazy, które w ostatniej dekadzie wygrywały w kategorii "najgorszy film":
 • Najgorszy film: "Movie 43"
  Tradycyjnie tuż przed wręczeniem Oscarów, w Hollywood przyznano najmniej pożądane nagrody w świecie filmu, czyli Złote Maliny. W tym roku najwięcej statuetek zgarnęły produkcje "Movie 43" i "1000 lat po Ziemi". Złotą Malinę otrzymała także Kim Kardashian. Oto pełna lista tytułów nagrodzonych:
 • Richard Gere woli telewizję
  Richard Gere przewiduje, że wszyscy wartościowi filmowcy przeniosą się niebawem do telewizji.
 • Richard Gere wyjawił powód swojego udziału w "Movie 43"
  Richard Gere wyznał, że na jego udziale w komedii "Movie 43" zaważyły względy rodzinne. Gwiazdor Hollywood dołączył do obsady filmu na prośbę... ojca chrzestnego swojej pasierbicy.
 • Halle Berry w filmie "Movie 43"
  Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere – obsada "Movie 43" zapiera dech. Takiej liczby topowych hollywoodzkich gwiazd chyba nie udało się jeszcze zgromadzić w jednym filmie. Szkoda tylko, że to jeden z najgorszych obrazów w długich dziejach kina...
 • "Movie 43" – Hugh Jackman ma dość?
  Obsada "Movie 43" zapiera dech – takiej liczby topowych hollywoodzkich gwiazd chyba nie udało się jeszcze zgromadzić w jednym filmie. Od Gerarda Butlera do Hugh Jackmana, od Kate Winslet do Umy Thurman.
 • Chris Pratt gwiazdą "Guardians of the Galaxy"
  Producenci "Guardians of the Galaxy" zakończyli poszukiwania aktora, który wcieli się w Petera Quilla, głównego bohatera opowieści. Został nim Chris Pratt.
 • "Hansel i Gretel: łowcy czarownic" wkroczyli do akcji
  "Hansel i Gretel: łowcy czarownic" – opowieść o dorosłych wcieleniach Jasia i Małgosi – zadebiutowała na szczycie amerykańskiego box office'u. Film z Jeremym Rennerem i Gemmą Arterton w rolach głównych zarobił 19 milionów dolarów.
 • Bardzo niegrzeczna Halle Berry w filmie "Movie 43"
  Halle Berry, Gerard Butler, Elizabeth Banks, Kate Winslet, Hugh Jackman – lista gwiazd, które zagrały w tej mocno niecenzuralnej komedii jest jeszcze dłuższa. Zwariowane "Movie 43" zadebiutuje na ekranach polskich kin 8 lutego 2013.
 • Emma Stone gwiazdą "Movie 43"
  Komedia "Movie 43" stanowi zbiór niezależnych od siebie historii. Twórcom udało się pozyskać nie tylko wielu uznanych reżyserów, ale i popularnych aktorów. Za kamerą poszczególnych segmentów stanęli m.in. Brett Ratner, Mike Judge, Peter Farrelly i Bob Odenkirk, a na ekranie można podziwiać Emmę Stone, Hugh Jackmana, Kate Winslet, Halle Berry, Naomi Watts, Gerarda Butlera, Richarda Gere'a, Umę Thurman, Annę Faris i wielu innych. Zwiastun komedii przeznaczony dla widzów dorosłych. Polska premiera planowana jest na luty 2013 roku.