• "Mroczne cienie" teraz na DVD
  Kolejna zabawna i mroczna fantasmagoria spod ręki Tima Burtona i ponowne spotkanie reżysera z Johnnym Deppem.
 • 1. "Nietykalni"
  W ciągu ostatnich trzech miesięcy na polskie ekrany trafiło 80 filmów. Drugi kwartał tego roku w kinie postanowili podsumować dziennikarze Stopklatki i Esensji. Po zsumowaniu wyników box office'u i głosów krytyków powstała lista 10. najlepszych filmów w polskich kinach. Pierwsze miejsce zdobyli "Nietykalni" z francuskiego megahitu...
 • "Mroczne cienie" – Burton w starym, dobrym stylu
  "Mroczne cienie" to nowa wersja klasycznej opery mydlanej z wiedźmami i duchami w tle.
 • "Mroczne cienie" w polskich kinach od 18 maja
  Michelle Pfeiffer przyznała, że tak bardzo chciała zagrać w "Mrocznych cieniach", że sama zadzwoniła do reżysera Tima Burtona z prośbą, by powierzył jej rolę. Ten ani przez chwilę się nie wahał i zatrudnił amerykańską aktorkę.
 • Helena Bonham Carter odrzucona przez Burtona
  Tim Burton z początku nie miał zamiaru zatrudniać swojej partnerki, Heleny Bonham Carter, do filmu "Mroczne cienie".
 • "Avengers" – superbohaterowie nadal władają Ameryką
  "Avengers" idą na kolejny rekord! Superprodukcja z superbohaterami Marvela drugi tydzień z rzędu zajmuje szczyt amerykańskiego box office'u.
 • "Mroczne cienie" – najnowsze dzieło Tima Burtona
  "Mroczne cienie" powstały na kanwie serialu, który święcił triumfy na przełomie lat 60. i 70. Bohaterem kultowej serii był krwiożerczy Barnabas Collins, patriarcha rodu wampirów. W filmowej wersji wampir Barnabas wstaje z grobu po 200 latach i stara się pojednać z potomkami swojego rodu żyjącymi w latach 70. Na ekranie: Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Eva Green, Helena Bonham Carter i Jackie Earle Haley. Polska premiera planowana jest na 18 maja.