Mistrz awansował do elity świata motocyklistów
18 listopada 2011 Tegoroczny mistrz świata klasy Moto2 Niemiec Stefan Bradl będzie w przyszłym sezonie startował w elicie motocyklistów, czyli w MotoGP. Będzie zawodnikiem teamu LCR Honda, z którym zawarł dwuletni kontrakt. Zastąpi tam Hiszpana Toniego Eliasa.