Brytyjczycy ciągle płaczą po mundialu. "Byliśmy najlepsi"
10 stycznia 2011Anglicy nadal nie mogą się pogodzić z porażką w wyborach gospodarza mistrzostw świata w 2018 roku, które zostaną rozegrane w Rosji. W wywiadzie dla radia BBC brytyjski premier David Cameron ponownie skrytykował FIFA.