Mistrzowie świata wrócili do kraju. Wtorek ogłoszony świętem państwowym
20 grudnia 2022W środku nocy z poniedziałku na wtorek argentyńscy mistrzowie świata w piłce nożnej wrócili do kraju. Samolot z reprezentacją wylądował w Buenos Aires o godz. 2.40. Ekipa z lotniska udała się do centrum treningowego federacji, przed którym - mimo późnej pory - czekały na nią tysiące kibiców.