Boniek: Jestem zadowolony, grupa jest fajna
07 grudnia 2020Prezes PZPN Zbigniew Boniek jest zadowolony po losowaniu eliminacji mistrzostw świata 2022. "Grupa jest fajna i jest w niej zdecydowany faworyt - Anglia. Inne drużyny są w naszym zasięgu" - ocenił. Biało-czerwoni zmierzą się też z Węgrami, Albanią, Andorą i San Marino.