• Mark Ruffalo z córką na gali MTV Movie Awards 2015
  W swoim nowym filmie "Infinitely Polar Bear" Mark Ruffalo gra mężczyznę, który próbuje opiekować się córkami… Na gali MTV Movie Awards pojawił się z własną latoroślą. Trudno zgadnąć, kto się kim opiekował, ale obydwoje wyglądali fantastycznie!
 • Najlepszy film roku:
  Ogłoszono nominacje do MTV Movie Awards 2014. W tym roku najwięcej szans na statuetkę mają "Wilk z Wall Street" i "American Hustle", które otrzymały aż osiem nominacji. Niewiele mniej, bo siedem nominacji zgarnął obraz "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia", a sześć komedia "Millerowie". Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 13 kwietnia w Los Angeles. Ceremonię poprowadzi amerykański komik Conan O'Brien.
 • Emma Watson jako MTV Pionier
  Jennifer Lawrence, Bradley Cooper oraz Jami Foxx otrzymali Złote Popcorny – nagrody MTV Movie Awards. Te przyznawane przez publiczność nagrody są już wręczane od ponad 20 lat.
 • Film roku: "Django"
  Sezon nagród filmowych w pełni. Choć te powszechnie uznane za najważniejsze, czyli Oscary zostały już rozdane, inne wyróżnienia wciąż czekają na chwilę, kiedy trafią w dłonie gwiazdy Hollywood. Listę nominacji do tegorocznej edycji MTV Movie Awards zdominowały "Ted" i "Django" – oba przeboje mają szansę na siedem statuetek.
 • "Ted" walczy o MTV Movie Awards
  Komedia "Ted" i western "Django" zdominowały listę nominacji do tegorocznej edycji MTV Movie Awards. Oba przeboje kinowe mają szansę na siedem statuetek i powalczą o wyróżnienia m.in. w tak nietypowych kategoriach, jak: "Najlepsza walka" i "Najlepszy pocałunek".
 • Will Ferrell otrzyma statuetkę Comedic Genius Award
  MTV ogłosiło, iż Will Ferrell będzie pierwszym aktorem, którego stacja nagrodzi statuetką Comedic Genius Award.
 • Kristen Stewart na gali MTV Movie Awards
  W Los Angeles odbyła się tegoroczna gala MTV Movie Awards. Najwięcej, bo aż cztery nagrody filmowe MTV zdobyli twórcy "Igrzysk śmierci". Do ich gwiazd – Jennifer Lawrence i Josha Hutchersona – powędrowały statuetki za najlepszą rolę pierwszoplanową. Tytuł najlepszego filmu roku przyznano jednak przedostatniej części sagi o wampirach, "Przed świtem cz. 1". Oto fotograficzna relacja z prestiżowej imprezy...
 • "Igrzyska śmierci" lepsze od "Zmierzchu"
  Film "Igrzyska śmierci" zdobył cztery nagrody filmowe MTV, w tym za najlepsze role pierwszoplanowe. Tytuł najlepszego filmu roku przyznano przedostatniej części sagi o wampirach, "Przed świtem cz. 1".
 • Gwiazdy błyszczą w mini: kreacje na MTV Movie Awards 2011
  Rozdanie nagród MTV Movie Awards nie jest imprezą, która wymaga długich do ziemi, balowych sukien. Gwiazdy z chęcią zamieniły więc ciężkie i odświętne kreacje na lżejsze i bardziej skąpe sukienki. Na czerwonym dywanie zaprezentowały się piękne i zgrabne przedstawicielki młodego pokolenia światowego gwiazdozbioru. Królowały sukienki mini z błyszczącymi zdobieniami i aplikacjami. Celebrytki chętnie pokazywały w nich długie i zgrabne nogi. Zobacz, jak gwiazdy błyszczą w mini!
 • Kristen Stewart i Robert Pattinson odbieają statuetkę MTV Movie Awards
  W nocy z 5 na 6 czerwca w Los Angeles odbyła się gala MTV Movie Awards. Najwięcej, bo aż pięć statuetek wynieśli z niej twórcy Sagi "Zmierzch: Zaćmienie".