• Miley Cyrus na gali MTV Video Music Awards 2013
  Liam Hemsworth czuje się zawstydzony poczynaniami swojej narzeczonej, Miley Cyrus.
 • Miley Cyrus na zdjęciach z sesji do albumu "Bangerz"
  Jeszcze niedawno była idolką małych dziewczynek, cudownym dzieckiem Disney'a i własnego słynnego country ojca Billy'ego Ray Cyrusa. Dziś Miley Cyrus jest na językach całego świata, a wszystko za sprawą występu 21-latki na gali MTV Video Music Awards 2013. Młoda gwiazdka pojawiła się na scenie w bardzo skąpym stroju, ale jeszcze większy skandal wywołał jej wyzywający taniec rodem z klubu ze streapteasem.
 • MTV Video Music Awards 2013
  O ostatniej gali MTV Video Music Awards 2013 jest głośno za sprawą kontrowersyjnego występu Miley Cyrus. Co jeszcze działo się w The Barclays Center na nowojorskim Brooklynie? Oto zdjęcia z "czerwonego dywanu" i zza kulis słynnej imprezy.
 • Miley Cyrus na gali MTV Video Music Awards 2013
  Organizacja Parents Television Council skrytykowała Miley Cyrus za występ podczas niedzielnego rozdania nagród MTV Video Music Awards.
 • Lady GaGa podczas występu na gali MTV Video Music Awards 2013
  "Golasy" na gali MTV to już tradycja. W tym roku za owe "golasy" na scenie The Barclays Center na nowojorskim Brooklynie robiły panie – Lady GaGa w niewiele zasłaniającym bikini wykonanym z ogromnych muszli oraz Miley Cyrus. Młoda gwiazdka wystąpiła na scenie ubrana w bardzo skąpy strój, ale jeszcze większy skandal wywołał jej wyzywający taniec rodem z klubu ze streapteasem.
 • Justin Timberlake na gali MTV Video Music Awards 2013
  Jubileuszowa, 30. gala MTV Video Music Awards 2013 należała do Justina Timberlake'a. Jego klip "Mirrors" głosami widzów zdobył statuetkę w najważniejszej kategorii wieczoru: teledysk roku oraz otrzymał wyróżnienie za najlepszy montaż, a sam Justin wyszedł z prestiżową nagrodą Video Vanguard, przyznawaną wykonawcom, których teledyski wpłynęły znacząco na rozwój dziedziny krótkometrażowego filmu muzycznego.