• Miley Cyrus na gali MTV VMA
  Pharrell Williams stanął w obronie Miley Cyrus. Wokalista i producent, który pomagał młodszej koleżance w realizacji albumu "Bangerz", nie uważa, aby Cyrus robiła coś złego.
 • Robin Thicke i Miley Cyrus na gali MTV VMA
  Wspólny występ Miley Cyrus i Robina Thicke'a na gali MTV VMA zszokował fanów na całym świecie. Jak się okazuje, choreografia była wielokrotnie ćwiczona na próbach.
 • 'N Sync w legendarnym składzie na gali MTV VMA 2013
  Zespół 'N Sync był lepszy od One Direction. Tak przynajmniej twierdzi Justin Timberlake.
 • Miley Cyrus na gali MTV Video Music Awards 2013
  Liam Hemsworth czuje się zawstydzony poczynaniami swojej narzeczonej, Miley Cyrus.
 • Katy Perry wywalczyła sobie trzy nagrody
  Tegoroczna gala MTV VMA z pewnością należała do kobiet. Najwięcej, bo po trzy statuetki zdobyły Katy Perry i Adele, a największym zainteresowaniem fotoreporterów cieszył się ciążowy brzuszek Beyonce.
 • Nachalny błysk gwiazd: kreacje na MTV VMA
  Rozdanie MTV Video Music Awards to nie Oscary czy Cannes. Nie są w tonie przesadnie strojne, pompatyczne kreacje. Każda gwiazda usiłuje błysnąć inwencją, odrobiną szaleństwa i młodzieżowym sznytem. W efekcie nierzadko otrzymujemy istne targowisko kiczu. Na imprezie, gdzie doskonale radzą sobie specjalistki od zabawy modą, jak Katy Perry czy Nicki Minaj, modowemu wyzwaniu nie potrafią sprostać sławy, które nie potrafią ubrać się z przymrużeniem oka. Tym razem poczucie humoru i wyczucie smaku zupełnie opuściło Britney Spears. W żadnej sytuacji nie zawiedzie stawianie na stonowaną elegancję ze spojrzeniem na bieżące trendy – co udowadnia, zawsze niezawodna, Zoe Saldana. Elegancja i kicz, wyścigi na mini i dekolty, feeria złota i błyskotek – tak zaprezentowały się gwiazdy na czerwonym dywanie MTV VMA. Zobacz!
 • Adele debiutuje na gali MTV Video Music Awards
  Adele, Chris Brown i Lil Wayne zaśpiewają podczas gali rozdania nagród MTV Video Music Awards 28 sierpnia. Dla brytyjskiej wokalistki będzie to pierwszy występ na tej prestiżowej uroczystości.