• Muesli w słoiku
  Wiele osób nie ma czasu na przygotowywanie śniadania przed pracą. Idealnym rozwiązaniem może być dla nich musli w słoiku. Potrzeba do niego tylko kilku składników i nadaje się do przechowania przez noc w lodówce. Oto instrukcja jego wykonania krok po kroku. Smacznego!
 • Muesli
  Zalecana jest m.in. w walce z zaparciami oraz w profilaktyce chorób jelita, m.in.: zespołu jelita drażliwego i raka jelita grubego. Poza tym dieta bogatoresztkowa zapobiega rozwojowi miażdżycy, cukrzycy i otyłości. Warto znać jej zasady.
 • Kobieta jedząca musli z owocami
  Dzięki niemu zachowasz dłużej młodość, ochroni cię przed złym samopoczuciem, a przy okazji wzmocni paznokcie i włosy. Ta „cudowna” rzecz to… musli. Udoskonalane od dwóch wieków danie staje się dziś prawdziwą maszyną do wzmacniania naszego organizmu.
 • Omlet z muesli to dobry pomysł na śniadanie
  To pomysł na pożywne śniadanie, które szybko postawi cię na nogi i da energię na dobry początek dnia. Omlet z muesli dostarczy odżywczych składników bez zbędnych kalorii.
 • Jak wprowadzić do diety więcej owoców?
  Uważamy, że odżywiamy się zdrowo, a jednak większość z nas nie przestrzega jednej z podstawowych zasad zdrowego żywienia. Tylko co trzeci Polak codziennie sięga po owoce – wynika z badań. Jak nadrobić zaległości w naszej owocowej diecie? Teraz , gdy sezon w pełni? Przeczytaj!