• Plac Konstytucji w Warszawie
  Podpisaliśmy umowę z firmą Metroprojekt na przygotowanie projektu budowlanego dwóch stacji I linii metra: Plac Konstytucji i Muranów - poinformował w środę na Twitterze prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. 
 • Pan Leigh o panu Turnerze...
  "Pan Turner" – filmowa biografia jednego z najwybitniejszych malarzy w historii angielskiej sztuki – ukazała się wreszcie na DVD. Kto woli duży ekran, ten głośny film, wydarzenie festiwalu w Cannes, może też zobaczyć na festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty, a od 14 sierpnia będzie pokazywany w kinach Nowe Horyzonty (Wrocław) i Muranów (Warszawa).
 • Jedno z graffiti na Muranowie
  Pół Muranowa zostało zniszczone wrzutami reklamującymi sklep Skateshop AK47. Czasami na świeżo odnowionych elewacjach - zaalarmował na Facebooku jeden z mieszkańców tej warszawskiej dzielnicy.
 • Indeks tłuszczowy miłości
  W dniach 2-4 grudnia, już po raz kolejny, w warszawskim kinie Muranów odbędzie się przegląd kina fińskiego. Przez trzy dni, warszawska publiczność będzie miała okazję zobaczyć najlepsze obrazy fińskie, ostatnich miesięcy. Bilety w cenie 15zł do nabycia w kasie kina Muranów. Współorganizatorem przeglądu jest Ambasada Finlandii.
 • Elegancki apartamentowiec na Muranowie
  W przyszłym roku ma wystartować budowa niedużego budynku mieszkalnego przy ul. Nowolipie 7A. Nowy, ciekawie zaprojektowany, apartamentowiec będzie się nazywał Casa del Arte Murano.