• Nie grzeszą urodą
  Piękno... w tym wypadku to kwestia wyjątkowo delikatna. Zdolni, utalentowani, popularni, bogaci... można o nich powiedzieć wiele tylko nie to, że grzeszą urodą. Ci gwiazdorzy na pewno nie wszystkim się podobają, mimo to świetnie funkcjonują w świecie show-biznesu. Zobacz galerię!
 • Najbardziej wpływowi w 2011
  Twórcy portalu Askmen.com we współpracy z redaktorami "Vanity Fair" stworzyli listę 49 najbardziej wpływowych mężczyzn mijającego roku. Ścisłą czołówkę rankingu stanowią same bardzo dobrze znane osobistości, jednak czy nie uważacie, że kilku nazwisk zabrakło? Zobacz galerię!
 • Znani kobieciarze
  Podboje tych panów były tak doniosłe, że część z nich wyróżniono w zestawieniu 10 żyjących legend seksu magazynu "Maxim". Inni znaleźli swoje miejsce na niemniej interesującej liście najbardziej znanych kobieciarzy świata. Wśród tych drugich są i tacy, którzy mieli w swoim życiu nawet kilka lub kilkanaście tysięcy partnerek... Zobacz zdjęcia!
 • Amy Winehouse
  Dziś wspominamy tych, którzy odeszli na zawsze. Nie tylko naszych najbliższych, ale także tych, którzy dostarczali nam wielu muzycznych wzruszeń.
 • Sklep muzyczny
  Prawa autorskie do utworów muzycznych będą poddane ochronie przez 70, a nie jak do tej pory 50 lat, zdecydowała Unia Europejska.
 • Znani muzycy podejrzewani o handel narkotykami
  Zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszał 52-letni kompozytor Włodzimierz S., u którego w mieszkaniu i w aucie znaleziono w sumie ponad 1 kg marihuany i haszyszu. 42-letni Paweł N. basista zespołu T.Love, po przesłuchaniu w charakterze świadka, został zwolniony.