Na Litwie muzyczne podziękowanie za pokonanie Covid-19
01 czerwca 2020„Dziękuję, Litwo” - pod takim tytułem w poniedziałek po południu w kraju odbyła się akcja muzycznego podziękowania za pokonanie koronawirusa. Na otwartych przestrzeniach z 15-minutowymi koncertami wystąpiło około 250 zespołów.