• 1. "My Słowianie" – od Donatana i Cleo przebój numer jeden
  Już po raz 14 firma Google ogłosiła listy najpopularniejszych haseł wpisywanych w wyszukiwarkę w 2014 roku. Znalazł się wśród nich również ranking najczęściej wyszukiwanych polskich muzyków. Zobaczcie, którzy artyści najszybciej zyskiwali na popularności w ostatnich 12 miesiącach…
 • 9. "Nie lubię Conchity Wurst"
  Jaką największą bzdurę na swój temat usłyszał Donatan? Było ich sporo. Tak wiele, że rozprawił się z nimi w programie "Aleja Sław" w Polsat Cafe.
 • Aleksandra Ciupa, Donatan, Cleo, Paula Tumala
  Ponętne Słowianki to znak rozpoznawczy największych hitów Donatana i Cleo. Okazuje się jednak, że modelki występujące w teledyskach Donatana, za swoją pracę nie otrzymały wynagrodzenia. Jak tłumaczy się z tego sam producent?
 • Donatan i Cleo
  Cleo, za sprawą hitu "My Słowianie" oraz znakomitego występu na Eurowizji, niemal z dnia na dzień zyskała status pierwszoligowej gwiazdy polskiej sceny. Za ten sukces, odpowiedzialny czuje się Donatan, który nakłonił ponoć Cleo do porzucenia kiepsko płatnej pracy i zajęcia się muzyką.
 • Denatan - parodia "My Słowianie"
  Utwór Donatana i Cleo "My Słowianie" doczekał się już wielu parodii, jednak ta autorstwa Kabaretu Skeczów Męczących, jest wyjątkowo przerażająca. "My Słowianie wiemy jak, chować ludzkie ciała" - posłuchajcie Denatana.
 • Cleo i dziewczyny w klipie do nowej wersji hitu "My Słowianie"?
  Donatan i Cleo idą za ciosem. Po udanym występie na Eurowizji, opublikowali nowy klip z kawałkiem "Slavica", będącym anglojęzyczną, unowocześnioną wersją "My Słowianie". Teledysk pełen seksownych, twerkujących i nie zawsze ubranych Słowianek. Oczywiście, specjalnie po to, by promować naturalne, kobiece piękno!
 • Donatan
  Donatan i Cleo, którzy reprezentowali Polskę podczas tegorocznej Eurowizji, wrócili już do kraju. Jak komentują plebiscyt i co sądzą o zwycięstwie Conchity Wurst?
 • Conchita Wurst, Cleo
  Podczas, gdy polska opinia społeczna podzieliła się na dwa zwalczające się obozy, z których jeden kibicował Donatanowi i Cleo, drugi zaś trzymał kciuki za Conchitę Wurst, za kulisami Eurowizji takich podziałów nie było.
 • Conchita Wurst z Austrii, zwyciężczyni kokursu Eurowizji 2014
  Donatan, Cleo i ich piosenka "My, Słowianie" zapewniła Polsce miejsce w finale konkursu Eurowizji 2014. Po dwóch latach przerwy udało się uzyskać 14 miejsce. Wydarzeniem jest jednak zwycięstwo Conchity Wurst z Austrii. - Ten wieczór dedykuję wszystkim, którzy wierzą w pokój i wolność - powiedziała wokalistka, która na scenie pojawiła się w złotej sukni i z brodą.
 • My Słowianie - rosyjska wersja
  Już za dwa dni, Donatan i Cleo zaprezentują utwór "My Słowianie" podczas tegorocznej Eurowizji. Tymczasem piosenka zdobywa coraz więcej fanów, również poza granicami kraju. W sieci właśnie pojawiła się jej rosyjskojęzyczna wersja.