• Clutch GM70
  MSI też chce ugryźć kawałek tortu, którym jest ciągle rosnący rynek akcesoriów dla graczy. Dlatego na rynek trafiła nowa, bezprzewodowa mysz Clutch GM70 oraz zestaw słuchawkowy Immerse GH70. Czy MSI ma czym przekonać do siebie klientów? Sprawdźmy.
 • Mysz Tracer GAMEZONE Oblivion AVAGO 9800 8200DPI
  W życiu bym nie podejrzewał, że jeszcze kiedykolwiek użyję myszki na kablu. Ale kiedy człowiek szuka dobrego sprzętu do gier, zdolny jest do największych poświęceń. Biję się zatem w pierś pięścią zaciśniętą na myszy Tracer Gamezone Oblivion Avago 9800 8200dpi.
 • Kone EMP
  Roccat odświeżył swoją flagową mysz Kone. Choć wygląd nie wiele się zmienił, to pod maską znalazł się najnowszy sensor optyczny o rozdzielczości aż 12000 DPI. Oto, jak sprawuje się nowa wersja.
 • Adam Strug gra do tańca, ale takiego grubo po północy
  Nie potrafiłbym sobie przykleić gęby wesołka. Podmiotem lirycznym wszystkich moich płyt jest facet po przejściach, który nie ma złudzeń co do siebie ani co do świata – powiedział w jednym z ostatnich wywiadów song-writer, poeta, etnomuzykolog, Adam Strug. Jego nowa płyta "Mysz" właśnie wylądowała w sklepach.
 • Razer Spectre
  Razer przygotował nowe wydanie myszy, przeznaczonej dla fanów "Starcraft II". Czy nowa Spectre sprawi się równie dobrze, jak stara wersja?
 • Fani "World of Warcraft" wydadzą ostatnią złotówkę, by mieć na biurku akcesoria powiązane ze swą ukochaną grą. Firma SteelSeries ma dla nich kolejną perełkę - bezprzewodową mysz ozdobioną motywami z programu.
 • Logitech Gaming Mouse G600
  Mysz z z dwoma, czy trzema przyciskami nie jest już "trendy". Dla prawdziwych wyjadaczy MMO, czy strategii potrzebny jest gryzoń, który potrafi wykonać wiele komend. Oto propozycja Logitecha, czyli G600
 • Mdłości już przed pierwszym łykiem?
  Alkohol odkryty został całkiem przypadkowo gdzieś na Wschodzie, kiedy to pewien człowiek skosztował napoju powstałego podczas fermentacji owoców. Zafascynowany jego odprężającą mocą, podzielił się swoim odkryciem z innymi i tak alkohol ogarnął świat. Od tamtej pory mnożą się pomysły na coraz to nowe trunki, które niekiedy są przerażające… Poznaj "najdziwniejsze" alkohole świata!
 • Korrida
  Byk Rotan (Mysz) pojawił się po raz kolejny na arenie podczas imprezy w Sueca w Hiszpanii. Mysz waży ponad pół tony i jest prawdziwą, hiszpańską gwiazdą korridy. Jego wizerunek na plakacie reklamowym to gwarancja pełnych trybun podczas "zabawy". Żądni krwi i mocnych wrażeń widzowie przybywają tłumnie i zazwyczaj dostają to, czego oczekiwali: według oficjalnych informacji Rotan zabił już 2 osoby i poważnie poranił 5. Nieoficjalne doniesienia mówią o 5 zabitych osobach.
 • Mysz, czyli skaner - nowy, koreański wynalazek
  Nie trzeba już mieć dużego, niewygodnego skanera, by przenieść papierowe dokumenty na ekran komputera. Wystarczy specjalna mysz, którą zaprojektowali inżynierowie LG.