• Sharon Stone
  Jest jedną z najlepszych i najpiękniejszych aktorek w historii kina. Karierę zaczynała jako modelka, ale furorę zrobiła dzięki rolom seksownych famme fatale. Dziś Sharon Stone ma 58 lat i nie przestaje zachwycać, a figury może pozazdrościć jej wiele młodszych kobiet!
 • Oto seksowna 15-stka ekranowych poprzedniczek "Nimfomanki":
  Redakcja Stopklatki przygotowała wielce interesujący ranking – listę uwodzicielek, które przyprawiły o rumieńce niejedną salę kinową. Seksownych i niebezpiecznych pań, od których nawet "Nimfomanka" mogłaby się sporo nauczyć.
 • "Życie Adeli"
  Kasowy sukces nagrodzonego Złotą Palmą "Życia Adeli" zainspirował redaktorów "Indiwire" do stworzenia rankingu "Najbardziej dochodowych filmów o tematyce lesbijskiej wszech czasów". Znalazły się w nim nie tylko o produkcje z kręgu LGBT, ale również te z biseksualnym bohaterkami w lesbijskich scenach. Oto pierwsza dziesiątka gorącego zestawienia:
 • Sharon Stone w Warszawie
  Sharon Stone przyjechała do Polski na XIII Szczyt Laureatów Nagrody Nobla, by odebrać Nagrodę Pokoju za "Solidarne działanie na rzecz ludzi walczących z tragedią HIV i AIDS oraz na niesienie im nadziei". A my przypominamy inną, bo filmową twarz supergwiazdy Hollywood.
 • Scena z filmu "Nagi instynkt", w której grana przez Sharon Stone bohaterka zakłada nogę na nogę ukazując rozmówcom brak bielizny, należy do najsłynniejszych w historii kinematografii. Taką niespodziewaną atrakcją, podczas telewizyjnego wywiadu zaskoczono premiera serbskiego rządu. Zobaczcie, jak zareagował na ten widok.