• Beyonce
  Słynie z niezmiernie kuszących i kobieco zaokrąglonych kształtów klepsydry. Wzór muskularnej sylwetki i atomowej dawki seksapilu. Ta piosenkarka, zdaniem prestiżowego magazynu "People" jest najpiękniejsza kobietą świata 2012 roku.
 • Powrót najpiękniejszej pary show-biznesu? Angelina Jolie i Brad Pitt znów w formie
  Przez lata ucieleśnienie marzeń o pięknie, sławie i wielkiej miłości, ostatnimi czasy zwracali uwagę raczej złą formą. Jej wychudzona sylwetka sugerowała anoreksję, jemu we znaki dał się upływ czasu. Czyżby jednak najpiękniejsza para show-biznesu wróciła do dobrej formy? Na rozdaniu Złotych Globów Angelina Jolie i Brad Pitt błyszczeli jak niegdyś. Zresztą, zobaczcie sami – oto zdjęcia!
 • Piękna Natasza z Piotrem Gąsowskim
  W tym roku popularny plebiscytu "VIVA! Najpiękniejsi" zyska wymiar charytatywny. Akcję promuję teledysk, w których wystąpili "najpiękniejsi", czyli jego dotychczasowi laureaci, a niektórzy z nich odważyli się nawet zaśpiewać.
 • Oto najpiękniejsi ludzie świata w 2011 roku wg „People”
  Co roku magazyn „People” ogłasza swój ranking najpiękniejszych ludzi świata – najważniejszy ranking wśród wszystkich tego typu. Jego tryumfatorami są kobiety i mężczyźni, pierwszoplanowe gwiazdy i wschodzące gwiazdeczki. W zeszłym roku tryumfowali między innymi: Julia Roberts, Zoe Saldana i Robert Pattinson. Które sławy najbardziej olśniły urodą w 2011 roku? Zobacz!
 • Mistrzyni seksownych kształtów: Jennifer Lopez
  Kobieco zaokrąglona sylwetka w kształcie klepsydry. Biust eksponowany głębokimi dekoltami i pokaźna pupa, która stała się jej znakiem markowym. Jennifer Lopez ma swoje 41 lat i ciało pełne kuszących krągłości. Jej ciału daleko do wzorców piękna, które znamy wybiegów i kart modowych magazynów. A jednak to właśnie ta piosenkarka została okrzyknięta najpiękniejszą na świecie w tegorocznym rankingu magazynu „People”. Oto seksowne kształty Lopez w całej okazałości. Czy wam również podobają się bardziej niż wychudzone sylwetki współczesnych modelek? Zobaczcie galerię zdjęć!
 • W jakim kraju można spotkać najpiękniejszych ludzi świata? Odpowiedzi na podstawie specjalnej sondy udziela brytyjski portal turystyczny. Najbardziej urodziwym państwem jest Brazylia. Kto jeszcze znalazł się w ścisłej czołówce? Między innymi – Polacy!