• Kobieta
  W Stanach Zjednoczonych zmarła Jeralean Talley, uznawana za najstarszą osobę na Ziemi. Amerykanka miała 116 lat, niedawno obchodziła swoje urodziny. Specjalny telegram z życzeniami wysłał jej wówczas prezydent USA Barack Obama.
 • 117-letnia Gertrude Weaver i jej 94-letni syn (fot. www.facebook.com/GertrudeWeaver116)
  Najstarszą osobą na świecie - po śmierci Japonki Misao Okawa - została Amerykanka. 117-letnia Gertrude Weaver mieszka w stanie Arkansas i w miarę swoich możliwości stara się cieszyć się życiem.
 • Carmelo Flores, najstarszy człowiek świata
  Pasterz Carmelo Flores jest najstarszym człowiekiem świata. Trzyma się w znakomitej formie - nie podpiera się laską, nie używa okularów. Ma 123 lata, co potwierdzają jego dokumenty oraz boliwijscy urzędnicy.
 • Najstarszy człowiek na świecie? Carmelo Flores z Boliwii twierdzi, że ma 123 lata
  Rolnik Carmelo Flores twierdzi, że ma 123 lata, a ten sukces zawdzięcza "andyjskiej diecie". W jego codziennym jadłospisie znajdują się ziarna komosy ryżowej, liście koki oraz miejscowe grzyby.
 • Kapitan Józef Kowalski to niezwykły człowiek. Jest ostatnim weteranem wojny polsko-bolszewickiej 1920 roku. Ma 113 lat. Urodził się jeszcze w XIX wieku!
 • Flaga Japonii - zdjęcie ilustracyjne
  W wieku 116 lat zmarł w Japonii najstarszy człowiek na świecie. Jiroemon Kimura, urodzony w 1897 roku, zmarł w szpitalu "ze starości" - podały władze lecznicy w Kyotango. Japończyl trafił do szpitala na początku maja, kiedy zapadł na zapalenie płuc. Kilka dni temu jego stan zdrowia bardzo się pogorszył.
 • Jiroemon Kimura
  Najstarszy człowiek na świecie Japończyk Jiroemon Kimura ukończył w piątek 116 lat. Mężczyzna, który urodził się w 1897 roku, mieszka w słynącym z długowiecznych mieszkańców mieście Kyotango w prefekturze Kioto.