• Obrażanie się na dziennikarzy i przerywanie wywiadów to nowa moda wśród polskich gwiazd? Niedawno Edyta Górniak ośmieszyła reportera przed kamerą, teraz zaś, pojawiała się informacja o podobnym zachowaniu Magdaleny Różczki.
  • Wiosną na antenie TVN Style zagoszczą nowe odcinki programu Piotra Najsztuba "Najsztub słucha". W rozmowie z portalem dziennik.pl, dziennikarz zdradził, dlaczego lubi rozmawiać wyłącznie z kobietami, które rozmówczynie najtrudniej było nakłonić do zwierzeń, z kim rozmawiało mu się najswobodniej i dlaczego nakłania kobiety, by nie udawały orgazmu.
  • Piotr Najsztub to doświadczony dziennikarz, który potrafi prowadzić ciekawe i nietuzinkowe wywiady. Nic więc dziwnego, że jego najnowsze talk-show, emitowane w stacji TVN Style, przyciąga przed telewizory dużą widownię.
  • Tatiana Okupnik jest cenioną artystką i piękną kobietą, która lubi prowokować. Ostatnio gwiazda podgrzała atmosferę wokół swojej osoby twierdząc, że pociągają ją kobiety i to właśnie o płci pięknej mi w trakcie seksu z mężczyznami.
  • Anna Mucha lubi wzbudzać kontrowersje, dlatego nie stroni od wyrażania odważnych opinii. Ostatnio aktorka wyznała, że popiera prawo do aborcji, teraz zaś postanowiła wyjawić, że jej ciąża była wpadką, a ona sama prawdopodobnie nigdy nie zdecydowałaby się na dziecko.
  • Marta Grycan
    Nie da się zaprzeczyć: Piotr Najsztub ma wyjątkowy talent do wyciągania ze swoich rozmówców informacji na temat intymnych szczegółów ich życia. Marta Grycan w programie "Najsztub słucha" powiedziała coś, czego raczej nikt się nie spodziewał...
  • "Najsztub słucha"
    Na antenie stacji TVN Style już niebawem zadebiutuje program "Najsztub słucha". Słynący z mocnych wywiadów dziennikarz, zadaje pytania wprost, bez owijania w bawełnę. Inteligentny, złośliwy, bezkompromisowy, często kontrowersyjny. Lubi kobiety i jak twierdzi, potrafi ich słuchać. W swoim talk show zada im wiele intymnych i kłopotliwych pytań .