• Najwięksi przegrani Oscarów 2016: Kate Winslet
  Zwycięstwo Leonarda DiCaprio pewnie zmartwiło twórców memów, których ulubieńcem był od dobrych kilku lat. Na szczęście (dla internautów, bo nie samych zainteresowanych) niedzielną galę z kwitkiem opuściło kilku innych faworytów, którzy idealne nadają się na nowych bohaterów sieciowych żartów. Komu sprzątnięto statuetkę sprzed nosa? Kto znalazł się w cieniu tegorocznych laureatów? Oto najwięksi przegrani Oscarów 2016.
 • Eurowybory
  Co czeka przegranych w wyborach? Zdaniem dr Rafała Chwedoruka dwie partie prawicowe, w "nagrodę" za pozbawienie zwycięstwa PiS, mogą liczyć na "litość" Donalda Tuska i "łaskawe oko" premiera. Czarna przyszłość czeka za to polityków Janusza Palikota - dla nich nie ma już politycznej przyszłości, bo do SLD nie wrócą.
 • Steven Spielberg
  Były wielkie nadzieje i wysokie pozycje w rankingach bukmacherskich. Skończyło się na nominacjach. Oto lista twórców, których raczej nie zachwyciły decyzje amerykańskich Akademików, przyznających swoje słynne statuetki. Najwięksi przegrani Oscarów 2013!
 • George Clooney
  Nie wszyscy goście oscarowej gali opuszczali Highland Center w Hollywood w dobrych nastrojach. Oto najwięksi przegrani tegorocznego rozdania statuetek Akademii Filmowej. Typowani na zwycięzców, byli blisko najważniejszej nagrody w branży, ale jej nie zdobyli...