Otyłość groźniejsza dla dziewczynek niż chłopców
21 października 2011Nadwaga w dzieciństwie przekłada się na poważne problemy ze zdrowiem w dorosłości. Według amerykańskich naukowców w najgorszej sytuacji są dziewczynki - zdecydowanie częściej niż chłopcy zapadają na śmiertelną chorobę.