• Edyta Herbuś w programie "Nasza klasa"
  Polskie gwiazdy zmierzą się z wyjątkowo bezpośrednimi pytaniami dzieci – o pracę, życie prywatne, czasy szkolne oraz wiele spraw, o które czasem nie mają odwagi pytać dorośli – w nowym programie rozrywkowym "Nasza Klasa", który od 3 września będzie można oglądać we wtorki o godz. 21.30 i 22.00 w Czwórce.
 • Na Festiwalu Złota Maska w Moskwie, 8 marca 2013, zostanie pokazany spektakl "Nasza klasa" Tadeusza Słobodzianka w reżyserii Ondreja Spišaka.
 • Co się stanie z Naszą Klasą?
  Serwis społecznościowy o największym w Polsce zasięgu utracił swoją pozycję na rzecz Facebooka. Czy odrobi straty?
 • Dziecko nie chce czytać? Wiń komórkę i Facebooka
  Twoje dziecko stroni od książek? Winne mogą być kontakty z rówieśnikami za pośrednictwem serwisów społecznościowych, e-maili i SMS-ów. Jedno na sześć dzieci nie czyta książek dlatego, że za dużo czasu pochłaniają wymienione aktywności – wynika z badań. Skutki mogą być poważne…
 • Facebook walczy z NK.pl
  Facebook ma już prawie tyle użytkowników, co najsłynniejszy polski portal społecznościowy – Nasza Klasa. Równie skutecznie odbija mu też reklamodawców. Dlatego w walce o pieniądze NK.pl postanowił użyć podobnej broni co rywale.
 • Nasza-Klasa coraz mniejsza. Wykańcza ją Facebook?
  Z najnowszego Megapanelu PBI/Gemius wynika, że w okresie między październikiem a listopadem 2010 roku portalowi społecznościowemu Nasza-Klasa.pl ubyło ponad 300 tysięcy realnych użytkowników. W tym samym czasie Facebook urósł o ponad 480 tysięcy użytkowników, do 9,14 mln osób.
 • Facebook i Nasza Klasa tworzą nowe zawody. Da się zarobić?
  Poszukiwani: manager ds. społeczności serwisu, specjalista ds. social media, community manager, social media content designer. Eksperci od mediów społecznościowych to nowa na rynku pracy specjalizacja. Zarabiają od 1,8 do 7 tys. zł netto. Ich płace będą rosnąć.
 • Rosjanie sprzedali Naszą Klasę
  Rosyjska firma nie ma już nic wspólnego z największym portalem społecznościowy w Polsce. Nowym właścicielem Naszej Klasy została firma zarejestrowana na Cyprze. Przedsiębiorstwo ma doświadczenie w branży internetowej, bo prowadzi podobne serwisy na Łotwie i Litwie.
 • Szalejesz w internecie? Stracisz pracę
  Uwaga - wielki szef patrzy. Taki slogan powinni powiesić nad monitorem ci, którzy korzystają z serwisów społecznościowych. Pracodawcy bowiem zaczęli sprawdzać jak zachowują się pracownicy w czasie wolnym. Szefowie zaczęli nawet zwalniać za dziwne zdjęcia wrzucane na profile w portalach.