Górniak i Kukulska odpadły z "Bitwy na głosy" ale zarobiły krocie
02 kwietnia 2012Edyta Górniak w minioną sobotę pożegnała się z muzycznym programem "Bitwa na głosy". Tydzień wcześniej z show odpadła także Natalia Kukulska. I choć obie piosenkarki wyglądały na zaskoczone takim werdyktem, to jak donosi Fakt, żadna z nich nie ucierpiała z tego powodu finansowo.