• Natalia Rybicka w serialu "Blondynka"
  Natalia Rybicka to już trzecia aktorka, która wcieli się w postać tytułowej "Blondynki". Czy jako dr Sylwia Kubus zaskarbi sobie sympatię widzów? Premiera nowych odcinków w TVP1 już w tę niedzielę 4 grudnia o godz. 20:25.
 • Joanna Moro na planie "Blondynki"
  Joanna Moro od dwóch sezonów wcielała się w główną postać serialu "Blondynka". Niestety w kolejnej odsłonie produkcji, już nie zobaczymy jej w roli Sylwii Kubus.
 • Maciej Stuhr jako król swingu
  "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" – nowy film Janusza Majewskiego wejdzie na ekrany kin 15 stycznia. Ale już 11 grudnia do sklepów trafi soundtrack do nagrodzonego Srebrnymi Lwami na Festiwalu Filmowym w Gdyni obrazu. A właśnie muzyka jest w nim najważniejsza.
 • Natalia Rybicka– przygarbiony łobuz w kapturze
  – Anna Karenina to świetna aktorka. W swojej sile i uporze jest mi bardzo bliska – mówi młoda, ładna i piekielnie zdolna Natalia Rybicka, która właśnie rolą Kareniny rozpoczyna pracę w warszawskim Studio.
 • "Szpilki na Giewoncie"
  W nowej serii "Szpilek na Giewoncie" zdecydowanie będą rządzić piękne kobiety. Choć w kolejnych odcinkach nie zobaczymy już głównej bohaterki granej przez Magdę Schejbal, to na planie pojawią się wspaniałe aktorki, które godnie zastąpią swoją poprzedniczkę. Oto, jak prezentują się nowe gwiazdy serialu w malowniczej scenerii zakopiańskich Krupówek.
 • Szpilki na Giewoncie
  Wiosną wielbiciele serialu "Szpilki na Giewoncie" będą mogli oglądać kolejny sezon perypetiów mieszkańców malowniczego Zakopanego. Nowi bohaterowie, zaskakujące zwroty akcji i mnóstwo humoru - to wszystko czeka nas w nowych odcinkach popularnej produkcji.
 • Borys Szyc
  Związek Kai Środki i Borysa Szyca nie istnieje już od trzech miesięcy. Na następczynię Kai mianowano już pewną młodą stylistkę, ale jak się okazuje Borys ma podobno zupełnie kogoś innego w głowie...
 • Natalia Rybicka, Anna Czartoryska i Joanna Orleańska
  Po odejściu Magdaleny Schejbal w obsadzie serialu "Szpilki na Giewoncie" powstała luka, którą scenarzyści chcą zapełnić nowymi bohaterkami. Anna Czartoryska, Natalia Rybicka i Joanna Orleańska - w najnowszym sezonie to one będą gwiazdami w serialowym hicie. Która z tych piękności ma największe szanse na to, by podbić serca widzów i na stałe zastąpić główną bohaterkę?
 • Nowa obsada serialu "Szpilki na Giewoncie"
  W serialu "Szpilki na Giewoncie" szykuje się wiele zmian. Po odejściu Magdaleny Schejbal, która wcielała się w postać głównej bohaterki, Ewy Drawskiej, na planie pojawi się kilka nowych postaci, które mocno zamieszają w spokojnym życiu mieszkańców Zakopanego. Zobacz, jak nowe gwiazdy obsady prezentowały się podczas konferencji prasowej poświęconej czwartemu sezonowi serialu "Szpilki na Giewoncie".
 • "Szpilki na Giewoncie"
  Odejście Magdy Schejbal to nie jedyna zmiana w serialu "Szpilki na Giewoncie". Nowe postaci i ich humorystyczne przygody, nowi scenarzyści i zupełnie inny reżyser to zapowiedź totalnej rewolucji. Czy widzowie pokochają nową odsłonę serialu?