• Kalanchoe, żyworódka
  Czym jest żyworódka? Jakie ma właściwości?
 • Maria Zarring
  Maria Zarring to pochodząca z Moskwy modelka, której matka natura nie żałowała atrybutów seksualności. 26-latka jest posiadaczką największych naturalnych piersi w Rosji. Zobacz galerię!
 • Ekologiczne produkty służą zdrowiu
  Idea powrotu do natury coraz częściej przyświeca współczesnemu człowiekowi. Wprowadzenie jej w życie nie jest ani tak trudne ani kosztowne, jak mogłoby się wydawać. Drobne zmiany w trzech sferach związanych z ludzkim ciałem poprawią zdrowie i komfort życia.
 • Echinacea może wywołać groźną reakcję alergiczną
  Ten preparat ziołowy stosowany jest jako środek wzmacniający odporność i wspomagający leczenie przeziębień. Chętnie sięgają po niego rodzice małych chorowitków. Ale uwaga! Naukowcy ostrzegają, że może być groźny dla najmłodszych pacjentów.
 • Czosnek wyleczy zatrucie pokarmowe
  Od wieków czosnek wykorzystywany jest nie tylko w kuchni, ale także jako naturalny antybiotyk. Ma bowiem silne działanie bakteriobójcze. Jak wynika z najnowszych badań, jego skuteczność w zabijaniu bakterii zdecydowanie przewyższa leki syntetyczne.
 • Dzieci urodzone przez cesarskie cięcie narażone są na otyłość w dorosłości
  Szerząca się epidemia otyłości wśród dzieci i dorosłych dopinguje naukowców do poszukiwania jej przyczyn. Brazylijscy naukowcy pochwalili się właśnie wynikami swoich badań. Według nich dzieci urodzone przez cesarskie cięcie są bardziej narażone na otyłość w dorosłości.