Wanda Nowicka: Deklaracja wiary nauczycieli jest szkodliwa dla młodzieży
06 sierpnia 2014 "Jeśli będzie podpisywana masowo, to przyniesie ogromną szkodę dla
polskiego systemu edukacji. Na deklaracji wiary nauczycieli stracą
przede wszystkim uczniowie" - uważa Wanda Nowicka, gość radiowej Trójki.