T-Mobile Ekstraklasa: Górnik czuje respekt przed Śląskiem
28 września 2012 Piłkarze Górnika Zabrze z
respektem dla rywala przystąpią do niedzielnego meczu
ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław. To mistrz Polski -
co więcej można dodać. Ale my chcemy zawsze wygrywać
- zadeklarował stoper Górnika Oleksandr Szeweluchin.