• "Muppety: Poza prawem"
  Muppety wróciły, a ci wspaniali mężczyźni w swych szalejących maszynach z "Need for Speed" znów są szybcy i wściekli. Oto filmowe premiery weekendu, spośród których szczególnie polecamy komediową "Naukę spadania" na podstawie powieści niezawodnego Nicka Hornby'ego, a z Piercem Brosnanem i Toni Collette w głównych rolach.
 • "Need for Speed" – spektakularny popis kaskaderski
  Spojler tytułowy – ironiczna odmiana ukłonu w stronę widza, który nie musi dzięki niemu tracić czasu na oglądanie zwiastunów bądź czytanie czegokolwiek o filmie przed seansem. Zjawisko do perfekcji opanowane przez twórców "Zabójstwa Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda" występuje również w najnowszym blockbusterze okupującym pierwsze miejsca brytyjskiego i chińskiego box-office'u – w "Need for Speed" rzeczywiście główną i jedyną rolę gra prędkość.
 • Przy tym filmie "Szybcy i wściekli" to przejażdżka dziecięcym rowerkiem?
  Szybkie auta z "Need for Speed" wjechały już na ekrany kin. W ciągu trzech pierwszych dni wyświetlania filmowa adaptacja słynnej gry video zarobiła w amerykańskich kinach niespełna 18 milionów dolarów. Znacznie lepiej poradziła sobie na świecie – obraz wyreżyserowany przez Scotta Waugha pojawił się w 40 krajach i zgromadził już 45,6 miliona dolarów. Teraz Polska?
 • Dominic Cooper kocha szybką jazdę
  W rozmowie z serwisem Collider Dominic Cooper przyznaje, że nie mógł sobie odmówić udziału w "Need for Speed".
 • Ameryka podróżuje w czasie z Panem Peabodym i Shermanem
  Animacja "Pan Peabody i Sherman" awansowała na najwyższą pozycję amerykańskiego box office'u.