• Nelli Rokita
  Nelli Rokita-Arnold uczy dzieci języka angielskiego. Jak sprawdza się w roli nauczyciela? Czy żałuje zaangażowania się w politykę? "Nie wyszłam całkiem z polityki" - zaznaczyła. Co robi w wolnych chwilach? Z byłą posłanką o polityce, aborcji, mężu i chorobie nowotworowej, rozmawiał dziennikarz "Dzień Dobry TVN" Mateusz Hładki.
 • Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Nelli Rokita w 2011 roku, podczas rozpoczynającego się trzydniowego posiedzenia Sejmu
  On był już posłem i niedoszłym "premierem z Krakowa", ona również zasiadała w sejmowych ławach. I wygląda na to, że Nelli i Jan Rokita nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. "Chciałabym wystartować w tym roku w wyborach parlamentarnych do Senatu" - wyznaje była posłanka PiS.
 • Jan i Nelli Rokita
  Była posłanka PiS nie dostała się tym razem do parlamentu, więc nie ma żadnego zajęcia. Ale głęboko wierzy, że los się jeszcze odwróci i jakoś sobie z mężem poradzą.
 • Nelli Rokita nie boi się odważnych dodatków.
  "Fakt" donosi, że wielbicieli posłanki Nelli Rokity czeka nie lada gratka... Aż do dziś bowiem możliwość podziwiania kostek pani polityk była zarezerwowana wyłącznie dla jej męża. Teraz jednak charyzmatyczna dama postanowiła zamienić długie skarpety na popularne ostatnio stopki.
 • Jan Rokita czuje się lepiej, ale do polityki jeszcze nie wraca
  Na jego szybki powrót do polityki najbardziej chyba liczyła jego żona. Nelli Rokita nie stara się o fotel poselski - wybrała walkę o Senat. Ale jej mąż wciąż jeszcze dochodzi do siebie po chorobie.
 • Rokita po operacji. Nie wiadomo, kiedy opuści klinikę Gemelli
  "Prawie w ogóle nie opuszczam szpitala" - mówi w rozmowie z "Super Expressem" Nelli Rokita. Posłanka PiS czuwa przy chorym mężu, którym zajmują się lekarze z rzymskiej kliniki Gemelli. Rokita ujawnia, że były polityk PO przeszedł operację.
 • Nelly Rokita kwitnie w Sejmie
  Przyszła wiosna, a wraz z nią rozkwitła Nelli Rokita. Posłanka na sejmowych korytarzach znów błysnęła awangardową kreacją.
 • Rokita o Komorowskim: Nieudacznik opętany przez Tuska
  Nelli Rokita nie oszczędza prezydenta Bronisława Komorowskiego. Posłanka PiS twierdzi, że prezydent jest nieudacznikiem, który "nie jest wolny w podejmowaniu własnych decyzji".
 • Nelli Rokita
  Nelli Rokita działania swojej byłej partyjnej koleżanki Joanny Kluzik-Rostkowskiej ocenia bardzo krytycznie. To prowokacja PR, manipulacja polityczna – twierdzi.
 • Nelli Rokita: W Sejmie się cofam!
  Czy parlament to miejsce, w którym można rozwinąć intelekt? Oj, nie dla wszystkich - niektórych może nawet uwstecznić! "W Sejmie się cofam" - wyznaje szczerze "Faktowi" posłanka Prawa i Sprawiedliwości. Nelli Rokita nie ukrywa, że rozkwita umysłowo dopiero, gdy z obrad wraca do domu. Pod nauczycielską opieką swego męża, dawnego lidera PO, Jana Rokity.