• Neneh Cherry zaśpiewa na Festiwalu JAZZtochowa
  31 października w sali Filharmonii Częstochowskiej odbędzie się kulminacyjny koncert Festiwalu JAZZtochowa, w ramach którego wystąpi Neneh Cherry z zespołem Rocketnumbernine.
 • Neneh Cherry z bonusowymi remiksami
  Neneh Cherry zapowiedziała reedycję ostatniej płyty, "Blank Project".
 • Neneh Cherry na Tauron Nowa Muzyka
  Gwiazdy różnych gatunków ocierających się o elektronikę oraz młodzi artyści pojawią się w Katowicach na terenach jednego z najlepiej zachowanych industrialnych zabytków na Śląsku. Jego początki sięgają lat 30. XIX wieku, kiedy powstała tam Kopalnia Ferdynand (później Katowice). Od kilku lat na tym terenie powstaje Nowe Muzeum Śląskie. Muzeum ma zostać otwarte w przyszłym roku, ale z obiektów, które będą mu służyć, już korzysta festiwal Tauron Nowa Muzyka. Na kilku scenach, także pod ziemią, pojawi się plejada artystów różnych gatunków.
 • Neneh Cherry będzie gwiazdą festiwalu Tauron Nowa Muzyka
  Wielka gwiazda lat 90. Neneh Cherry wreszcie wydała pierwszy solowy album od czasu wielkiego przeboju "7 Seconds" z Youssou N'Dourem. W końcu też zawita do Polski. Na festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2014 wystąpi z dwójką producentów i DJ-ów ukrywających się pod nazwą RocketNumberNine.
 • Neneh Cherry na okładce nowego albumu "Blank Project"
  Dzieciństwo spędziła w otoczeniu legendarnych jazzmanów, młodość wśród gwiazd muzyki pop na listach przebojów, a potem słuch o niej zaginął. 49-letnia wokalistka Neneh Cherry wydaje pierwszy solowy album od czasu wielkiego przeboju "7 Seconds" z Youssou N'Dourem.
 • Neneh Cherry prosi, by się rozmarzyć
  19 czerwca ukaże się wspólna płyta Neneh Cherry i jazzowego tria The Thing. Do sieci trafiło pierwsze nagranie z krążka zatytułowanego "The Cherry Thing".