• Zbigniew Ziobro
  Nagrania pochodzą sprzed siedmiu lat, ale mogą być problemem dla Zbigniewa Ziobry - twierdzi "Newsweek". Chodzi o podsłuchane rozmowy dotyczące przecieków. Jeszcze niedawno prokuratura twierdziła, że nie istnieją. Ale się odnalazły. 
 • Zbigniew Ziobro
  Były szef PZU Jaromir Netzel doniósł do prokuratury na Zbigniewa Ziobrę. Jego zdaniem były minister sprawiedliwości składał fałszywe zeznania. Ostrołęccy śledczy byli jednak innego zdania. Uznali, że nie ma podstaw do wszczęcia śledztwa.
 • Były szef MSWiA Janusz Kaczmarek
  Janusz Kaczmarek i Jaromir Netzel byli największymi negatywnymi bohaterami PiS, chociaż to za rządów tej właśnie partii osiągnęli szczyty kariery. Teraz były szef MSWiA wspólnie z byłym szefem PZU szykują rekordowe pozwy przeciw państwu. Za aferę czterdziestego piętra.
 • Jarr Netzel i Zbigniew Ziobro przed komisją naciskową
  Jaromir Netzel składa donos na warszawskich prokuratorów - informuje Radio ZET. Były prezes PZU twierdzi, że śledczy ukryli nagrania rozmów telefonicznych świadczących o jego niewinności, które prowadził ze Zbigniewem Ziobrą.
 • Zbigniew Ziobro
  Były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro stawił się w środę o godz. 10 w rzeszowskiej prokuraturze. Będzie przesłuchiwany jako świadek w śledztwie dot. przekroczenia uprawnień przez ABW, CBA i prokuratorów przy badaniu tzw. afery gruntowej.
 • Zbigniew Ziobro skierował prywatny akt oskarżenia przeciwko Jaromirowi Netzlowi
  Zbigniew Ziobro chce się procesować byłym prezesem PZU Jaromirem Netzlem. Prywatny akt oskarżenia dotyczy sprawy zapisów rozmów z podsłuchów, o których zniknięcie miał "zadbać" Ziobro.
 • Przesłuchanie w Rzeszowie. Kaczmarek ma sto pytań, Ziobro mówi o kabarecie
  "Zbigniew Ziobro w trakcie przesłuchania siebie wybiela pogrążając swoich kolegów, w tym również Jarosława Kaczyńskiego" - powiedział reporterom RMF FM Janusz Kaczmarek, który - podobnie jak były minister sprawiedliwości - stawił się w rzeszowskiej prokuraturze w związku ze sprawą przekroczenia uprawnień w związku z aferą gruntową.
 • Zbigniew Ziobro
  B. szef MSWiA Janusz Kaczmarek i b. szef PZU Jaromir Netzel chcą doprowadzenia Zbigniewa Ziobry do rzeszowskiej prokuratury, w której b. minister sprawiedliwości nie stawia się jako świadek ws. domniemanego przekroczenia uprawnień ABW, CBA i prokuratorów w "aferze gruntowej".
 • Ziobro dotarł do Sejmu, ale konfrontacji i tak nie było
  Najpierw konfrontacja byłego szefa PZU i byłego ministra sprawiedliwości została przełożona. Trzy godziny później ją odwołano. I to wcale nie dlatego, że Zbigniew Ziobro nie dotarł z Brukseli.