• Agnieszka Radwańska
  "Zagrałam lepiej niż w Cincinnati, ale to nie wystarczyło do wygranej nad świetnie dysponowaną rywalką" - przyznała Agnieszka Radwańska po porażce 1:6, 6:7 (3-7) z czeską tenisistką Petrą Kvitovą w pierwszej rundzie turnieju WTA w amerykańskim New Haven.
 • Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska awansowała do ćwierćfinału tenisowego turnieju WTA na kortach twardych w New Haven (pula nagród 711 tys. dol.). Polka we wtorek czasu miejscowego pokonała Kanadyjkę Eugenie Bouchard 6:3, 7:5.
 • Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska wygrała turniej tenisowy WTA Tour na kortach twardych w amerykańskim New Haven (pula nagród 761 tys. dol.). W finale Polka, najwyżej rozstawiona w imprezie, wygrała z Ukrainką Jeliną Switoliną (nr 10.) 6:1, 7:6 (7-3).
 • Agnieszka Radwańska podczas treningu w Rio de Janeiro
  Agnieszka Radwańska spotka się z jedną z kwalifikantek, a rozstawiona z numerem 12. Słowaczka Dominika Cibulkova będzie rywalką Magdy Linette w pierwszej rundzie rozpoczynającego się w poniedziałek wielkoszlemowego turnieju tenisowego US Open w Nowym Jorku.
 • To miała być ostatnia próba przed US Open. Urszula Radwańska wycofała się jednak z turnieju w New Haven - w sobotę była na pogrzebie dziadka, a pierwszy mecz miała grać w nocy z poniedziałku na wtorek.
 • Agnieszka Radwańska znów przegrała z Cetkovską
  Rozstawiona z numerem piątym Agnieszka Radwańska przegrała z Czeszką Petrą Cetkovską 4:6, 7:5, 3:6 w 1/8 finału turnieju WTA Tour na twardych kortach w New Haven (z pulę nagród 618 tys. dol.). To druga porażka polskiej tenisistki z tą zawodniczką w tym roku.
 • Turniej WTA w New Haven: Awans Agnieszki Radwańskiej
  Agnieszka Radwańska awansowała do drugiej rundy tenisowego turnieju rangi WTA Tour na twardych kortach w New Haven (pula nagród 618 tys. dolarów). Rozstawiona z numerem piątym Polka pokonała Rosjankę Jekaterinę Makarową 6:1, 6:2.