• Taylor Swift jedną z gwiazd składanki "Grammy Nominees 2013"
  Biffy Clyro, Justin Bieber, Andrea Bocelli i "Les Misérables: Nędznicy"... Na półki salonów płytowych w bieżącym tygodniu trafiają ścieżki dźwiękowe kinowych przebojów, kompilacja utworów nominowanych do Grammy, reedycje klasycznych rockowych albumów oraz premierowe piosenki ulubieńców młodej publiczności.
 • New Order wydaje "Lost Sirens"
  Grupa New Order przygotowała niespodziankę dla fanów – zestaw niepublikowanych kawałków pod hasłem "Lost Sirens".
 • New Order wróci do studia
  Wszystko wskazuje na to, że w 2013 roku muzycy New Order zabiorą się za prace nad nowym albumem studyjnym.
 • Alison Mosshart, wokalistka grupy The Kills podczas koncertu w pierwszy dzień Open'er Festiwal
  Jedenasta edycja Heineken Open'er Festival 2012 przeszła już do historii. Pogoda festiwalowiczów nie rozpieszczała, a pole namiotowe tonęło w błocie, ale to właściwie stało się już open'erową tradycją. I tak najważniejsza jest muzyka i jej twórcy, a oni w tym roku nie zawiedli. Oto fotograficzna relacja z czterech dni na Lotnisku Kosakowo...
 • Franz Ferdinand gwiazdą Open'era w Gdyni
  Gwiazdy pop, alternatywa, obiecująca młodzież – Open'er Festival od lat z powodzeniem miksuje artystów. Nie inaczej będzie w tym roku.
 • Bjork
  Ponad 100 artystów, siedem scen i cztery dni zabawy – w Gdyni rozpoczyna się Heineken Open'er Festival, jedno z największych wydarzeń lata w Polsce. Nie tylko muzycznych, bo na tegoroczną edycję festiwalu złoży się także przegląd najciekawszych filmów dokumentalnych z Planete+ Doc Film Festival, instalacje wideo i teledyski wybrane przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie oraz spektakl "Anioły w Ameryce" w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego. Oto złota trzydziestka artystów, których występów na lotnisku Gdynia-Kosakowo przegapić nie można...
 • Bloc Party z Open'era w twoim komputerze
  Heineken Open'er startuje już 4 lipca. Kto nie dotrze na festiwal, będzie mógł śledzić imprezę w domowym zaciszu.
 • New Order publikuje swoją "Elegię"
  Do sieci trafiła pełna wersja utworu "Elegia" z repertuaru New Order. Nagranie dedykowane Ianowi Curtisowi zostanie także wydane na winylowym singlu.
 • New Order gwiazdą Open'era
  New Order i Jamie Woon będą kolejnymi gwiazdami festiwalu Heineken Open'er, który odbędzie się w dniach 4-7 lipca w Gdyni.
 • Jamie Oliver odkrył w piwnicy prawdziwe muzyczne skarby
  Słynny brytyjski kucharz, Jamie Oliver twierdzi, że znalazł w piwnicach swej restauracji oryginalne taśmy z nieznanymi nagraniami Joy Division i New Order.