• Asia Argento
  Włoska aktorka Asia Argento padła ofiarą gwałtu ze strony Harveya Weinsteina - donosi „New Yorker”. Gazeta ujawnia także zeznania innych poszkodowanych przez producenta aktorek.
 • Bielizna Censored - kolekcja jesień/zima 2013/2014
  W łóżku powiało jesiennych chłodem...? Wystarczy kilka seksownych fatałaszków, żeby zrobiło się cieplej! Zobaczcie propozycję marki Censored na ten sezon.
 • New Yorker - kolekcja Amisu wiosna/lato 2013
  Po dłuuugiej zimie przyda nam się solidna dawka koloru w szafie i na ciele! Oto, jaką ofertę przygotowała dla nas marka New Yorker Amisu.
 • Amisu & Smog - kolekcja karnawałowa zima 2012/2013
  Błyszczące tkaniny i drapieżne wzory, seksowne kroje i ciekawe połączenie elementów ubrań - to wszystko znajdziecie w karnawałowej kolekcji Smog & Amisu. Zobaczcie zdjęcia z kampanii wizerunkowej.
 • Smog & Amisu kolekcja jesień/zima 2012/2013
  Jeśli dotychczas nie zadbałyście o uzupełnienie zimowej lub wymianę zimowej garderoby, to już najwyższy czas, aby to zrobić. Inspiracji do tego, co będzie modne w tym sezonie, możecie poszukać w kolekcjach Amisu i Smog New Yorkera.
 • New Yorker Amisu - kolekcja jesień/zima 2012/2013
  W tych propozycjach marki nie znajdziecie workowatych krojów i rozciągniętych fasonów. Amisu przedstawia na ten sezon ubrania, które ładnie otulają sylwetkę. Zobaczcie.
 • Amisu - kolekcja lato 2012
  Jeśli jeszcze nie wiesz, co będzie modne tego lata, wystarczy, że przejrzysz najnowszy lookbook marki Amisu, a od razu zorientujesz się w obowiązujących trendach. Oto lekcja letniej mody w pigułce.
 • Stylizacje z kolekcji New Yorker Amisu wiosna/lato 2012
  Nie tylko romantyczki kochają pastele. Zobacz, jakie stylizacje z ich wykorzystaniem proponuje marka New Yorker w najnowszej, wiosenno-letniej kolekcji Amisu.
 • Koszulki New Yorker - limitowana kolekcja na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Kobiet 2011
  Twój mężczyzna już teraz nieustannie myśli o Euro 2012 i snuje plany na ten wyjątkowy czas? Możesz mu pokazać, że Ty też jesteś zapaloną kibicką i dużo wcześniej, bo już teraz, w 2011 roku aktywnie uczestniczysz w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej Kobiet. Z okazji nadchodzących rozgrywek piłkarskich New Yorker przygotował specjalną kolekcję koszulek piłkarskich dla kobiet. T-shirty z limitowanej kolekcji przykuwają uwagę i są naprawdę zabawne, więc jeśli spodobają się Tobie, to Twojemu partnerowi z pewnością też. W końcu wszyscy wiedzą, że prawdziwe kibicowanie zaczyna się od gromadzenia gadżetów...