• Pożegnanie z "Newsroomem" na DVD
  Każda historia ma swój koniec. Na DVD trafił trzeci i ostatni sezon serialu "Newsroom".
 • Grace Gummer na premierze "The Homesman" w Hollywood
  Grace Gummer pewnie nigdy nie ucieknie od porównań do sławnej i utytułowanej mamy Meryl Streep. Mimo to postanowiła iść w jej ślady, a kariera młodej aktorki nabiera rozpędu.
 • Córki 3-krotnej zdobywczyni Oscara, Meryl Streep idą w ślady swojej sławnej mamy. Mamie i Grace Gummer mają już na swoim koncie role w telewizyjnych serialach, a teraz otrzymały właśnie propozycje udziału w nowych produkcjach .
 • Hanna Lis w ostatnim wywiadzie po raz kolejny zapewniła, że świetnie dogaduje się z zespołem redakcji "Panoramy" i choć w pierwszych dniach stresowała się powrotem przed kamerę, to teraz w newsroomie znów czuje się jak u siebie. Dziennikarka stwierdziła jednak, że medialne doniesienia dotyczące jej gaży są "kompletnie od czapy".
 • Czasami nawet znane nazwisko nie wystarczy do tego, by dostać rolę w dobrej produkcji. Jeff Daniels przyznał ostatnio, że musiał uciekać się do przemocy i rękoczynów, by przekonać Aarona Sorkina, by dał mu główną rolę w swoim serialu "Newsroom". Pobicie reżysera przyniosło oczekiwany skutek.
 • "Miasto cudów"
  Latem HBO pokaże premierowo trzy seriale. "Newsroom" będzie można oglądać już od najbliższego poniedziałku, 16 lipca, "Dziewczyny" od 30 lipca, a "Miasto cudów" od 4 sierpnia. Odkodowany premierowy odcinek "Newsroomu" jest dostępny w HBO GO do 24 lipca. Wszystkie premiery odbędą się na antenie HBO.
 • "Newsroom" to najnowszy serial HBO, który zadebiutował w amerykańskiej telewizji trzy dni temu. Pierwszy odcinek produkcji przyciągnął przed telewizory więcej widzów niż premierowe odcinki takich hitów, jak "Gra o tron" i "Czysta krew".
 • Już dziś - dzień po premierze amerykańskiej – HBO udostępni odkodowany premierowy odcinek nowego serialu "Newsroom" w serwisach HBO GO i HBO OD. Produkcja jest dziełem Aarona Sorkina, a występują w niej Jeff Daniels i Emily Mortimer. Premiera "Newsroomu" na antenie HBO odbędzie się 16 lipca.
 • "Newsroom"
  Premiera nowego serialu HBO "Newsroom" odbędzie się 16 lipca w HBO. Już 25 czerwca - dzień po premierze amerykańskiej - serial będzie dostępny w serwisach HBO GO i HBO OD.